Wygraj karty podarunkowe w konkursie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaprasza Galeria Odrzańskie Ogrody

1

Z okazji zbliżających się Dni Babci i Dziadka, Galeria Odrzańskie Ogrody przygotowała dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla konkurs, w którym do wygrania są karty podarunkowe do sklepu SMYK, zlokalizowanego w Galerii Odrzańskie Ogrody.

Zasady konkurs są bardzo proste: w komentarzu pod postem konkursowym, zamieszczonym na profilu Galerii w serwisie facebook.com https://www.facebook.com/GaleriaOdrzanskieOgrody należy zamieścić pracę konkursową, w postaci ‘Laurki dla Babci i Dziadka’, przygotowaną przez swoją pociechę.

Komentarze/zgłoszenia konkursowe z największą ilością ‘polubień’ będą nagrodzone kartami podarunkowymi do sklepu SMYK, które zrealizować będzie można w sklepie znajdującym się na terenie Galerii Odrzańskie Ogrody.

Jury konkursu przyzna łącznie 7 nagród: 3 x I stopnia (karty o wartości 200 zł) oraz 4 x II stopnia (karty o wartości 100 zł). Konkurs trwa od 19 stycznia (godzina 11:00) do 22 stycznia (godzina 18:00). Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi najpóźniej 27 stycznia o godzinie 14:00.

Szczegóły akcji i regulamin dostępny na www.odrzanskie-ogrody.pl

Materiał partnera

1 KOMENTARZ

Skomentuj