Wyglądało groźnie, na szczęście skończyło się tylko na kolizji. Wracamy do wczorajszego zdarzenia na obwodnicy

5

Znamy więcej szczegółów wczorajszej kolizji, do której doszło wczoraj około godz. 18 na odcinku obwodnicy pomiędzy rondem w Reńskiej Wsi, a skrzyżowaniem z drogą krajową nr 45.

W zdarzeniu brały udział trzy pojazdy – samochód osobowy oraz dwa ciężarowe. Jak przekazuje nadkom. Magdalena Nakoneczna z kędzierzyńsko-kozielskiej policji, ustalenia funkcjonariuszy wskazują, że 23-letnia kobieta poruszająca się samochodem marki nissan w kierunku ronda w Reńskiej Wsi, z nieznanych przyczyn zjechała na przeciwległy pas jezdni, gdzie zderzyła się z samochodem ciężarowym.

W wyniku siły uderzenia, z koła samochodu ciężarowego zsunęła się opona, która uszkodziła inny pojazd ciężarowy, poruszający się za osobowym nissanem.

Kierująca nissanem została przetransportowana do szpitala. Jej obrażenia okazały się niegroźne, przez co policjanci zakwalifikowali zdarzenia jako kolizję. Kobieta została ukarana mandatem karnym. Po zdarzeniu droga była zablokowana do późnych godzin wieczornych.

Zobacz relację z miejsca zdarzenia i więcej zdjęć.

5 KOMENTARZE

  1. Tak jak wypaplałem- 24 godzinki i znowu..pierdyknięcie trzech autek na obwodnicy. Ta sama pora co wczoraj z wieczora. Jeszcze newsy z wiochy nie piszą o tym wydzrzeniu 22.10 . 2021. Zaraz przed zgaszeniem słoneczka nad miasteczkiem możliwości rozjechania kości. Gdzie Spidziaki? Gdzie mylicja? Kebsa żrą w krzakorach?

  2. Ziomy piszecie bzdury nie znając szczegółów. Babka cały czas patrzyła przed siebie ( wiem to od kierowcy tira z którym się zderzyła. ) ona sama nie wie co się stało.
    Pewnie miała jakiś blackout. Kto to wie. Wygrała los na loterii.
    A portal też pisze bzdury typu baitclick, bo to nie była czołówka.
    Jakby kierowca nie zjechał na pobocze, może i by była. Może by ocalił ciężarówkę, ale tak ocalił jej życie. Z czołówki by nie wyszła cało.

Skomentuj