Wydział komunikacji wznowił zapisy. Na razie tylko elektronicznie, w przyszłym tygodniu również przez telefon

5

Wydział komunikacji starostwa powiatowego uruchomił zapisy w formie elektronicznej. Link do strony: https://bezkolejki.eu/spkedzierzyn. To prosty i wygodny sposób, by zapisać się na wizytę w sprawie chociażby rejestracji pojazdów, prawa jazdy lub wielu innych spraw.

Tym samym wydział wraca do normalnego funkcjonowania po kilku dniach przerwy. Wszystkie wizyty umówione przed przerwą zostały anulowane. Dlatego prosimy, by raz jeszcze umówić się za pośrednictwem systemu kolejkowego, co zajmuje chwilę.

Od przyszłego tygodnia wydział uruchomi zapisy również za pomocą telefonów. Raz jeszcze przepraszamy za utrudnienia i zapraszamy do korzystania z systemu elektronicznego.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu

5 KOMENTARZE

 1. Dlaczego anulowane? Czyżby nie można było przesunąć całej kolejki i powiadomić klientów o nowym terminie. No po co dać coś o d siebie po wakacjach nic się nie zmienia, dalej państwo w państwie, oj panie maślanka może czas coś z tym zrobić.

 2. Hej nieroby z urzędu.
  W przyszłym tygodniu przez telefon ?
  Jezeli nie mam netu albo jestem stary i nie ogarniam ?
  Odbieranie telefa też covid upośledził ?
  Zero info,zero powiadomień,jakaś notka w portalu
  tylko,żadnego respektu dla klienta,zamknęli i tyle,.
  Kiedy następne ferie,myślę że około 24 grudnia i tak do połowy stycznia,święta z rodzina sie spędza a nie za okienkiem w pracy.

 3. Powiem tak, a raczej napiszę, jest jak jest, są panie które zawsze obsłużą petenta życzliwie.. Szybko i rzeczowo.. Aczkolwiek jest tam w dziale prawa jazdy pewien mężczyzna, tęgi.. Który jest prawdziwym obibokiem.. I na dodatek wszystkich traktuje z góry.. Byłem świadkiem kilku jego rozmów w urzędzie.. Masakra, nie polecam

Skomentuj