Wydział komunikacji wstrzymał przyjmowanie petentów. Ognisko koronawirusa w starostwie powiatowym

10

Wydział komunikacji Starostwa Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu został zamknięty do 30 listopada. Wszystkie wizyty umówione na najbliższe dni będą anulowane – poinformowało starostwo.

Ma to związek z brakiem obsługi wydziału ze względu na wykrycie ogniska koronawirusa. Będziemy informować o rozwoju sytuacji. Pracujemy nad tym, by jak najszybciej wrócić do systematycznej obsługi mieszkańców.

Źródło: Starostwo Powiatowe w Kędzierzynie-Koźlu

10 KOMENTARZE

 1. Aha,czyli znowu urzędnicy mają wolne.Nauczyciele też.
  Od trzech lat prowadzą cudne życie,mało pracy,dużo czasu na hobby,rozrywkę i odpoczynek.
  Polska to raj dla nich.

 2. Dla tak ciężko pracujących urzędników należy się sowita podwyżka,są w ciągłym stresie mając do załatwienia całe mrowie petentów.A ogólnie budżetówka tak kombinuje aby dociągnąć tym covidem do Nowego Roku.

 3. Normalnie cyrk na kółkach! Obiboki urzędowe wstydźcie się! Jakoś biedronek lidlów carfuurów nikt nie zamyka! Może tam covida wogóle nie ma!????

 4. Tak jest!!! Wszystkim na mieście kazać chodzić w maskach a w starostwie haj laiv nikogo nie obowiązuje, na efekty luzu długo nie trzeba było czekać. Ciekawe ilu nie zaszczepionych.

 5. Urzędnicy są coraz większym problemem w całej Europie.
  Wiecie że bezpośredni kontakt z nami(pani w okienku) to ma 5 procent ??
  95 procent pochowana jest w biurach,specjaliści,kierownicy,menedżerowie różnej maści itp.w każdej instytucji setki stanowisk,dobrze płatne posady.

 6. Cwana bestia z tego Coronoświrusa zagnieżdził się w starostwie w przychodniach służby zdrowia omija szerokim łukiem Biedronkę, Kaufland, Lidla.Odrzańskie Ogrody, kibiców na stadionach

 7. Wypadałoby zawiadomić wszystkich umówionych na wizyty, maile i telefony podaje się w czasie elektronicznej rezerwacji terminu, chyba że urzędnicy obawiają się rozprzestrzeniania COVID-a mailem i sms-em.

Skomentuj