Wyczuwalny zapach gazu w przychodni zdrowia. Interweniowały służby

6

W środę kilkanaście minut przed 13 do dyżurnego Państwowej Straży Pożarnej wpłynęło zgłoszenie o wyczuwalnej woni gazu w przychodni przy ulicy Zwycięstwa w Blachowni.

Na miejsce zostały zadysponowane cztery zastępy straży pożarnej, pogotowie gazowe oraz straż miejska. Strażackie mierniki nie wykazały obecności gazu w budynku. Na zewnątrz była jednak wyczuwalna nieprzyjemna woń. Strażacy zlokalizowali studzienkę kanalizacyjną, z której wydobywał się zapach. Okazało się, że to ona była źródłem niepokoju. Strażacy wykluczyli zagrożenie.

6 KOMENTARZE

  1. Kapusta, groch, żurek no i jest efekt. Ktoś musi mieć kiepską florę bakteryjną, że fermentacji poszła w metan i siarkowodór. Dobrze ze nie doszło do eksplozji, bo od niej zajęła by siepeteochemia, folie, Magna ite nowe odpady na Blachowni. A stąd już blisko do ekologicznej katastrofy, która byłaby wina zlodzieji , lewakow i Tuska co miał dziadka w Wehrmachcie. Mam nadzieję że obecna partia u władzy szybko zareaguje na takie realne zagrożenie katastrofy i zagłady.
    Pozdrawiam, to znowu ja.

  2. Gaz faktycznie czuć i ostatnio jednocześnie na ul.Wyzwolenia, na ul. Tuwima i na ul. Szkolnej. Czuliśmy ten zapach jednocześnie. To nie pierwszy raz. Studzienka to nie była na 100%, bo aż się w głowie kręciło. Nikt nie dzwoni, bo nie ma sensu. Może mieszkańcy byliby spokojniejsi, gdyby ktoś wytłumaczył, że np ten gaz może wydostawać się ze stacji redukcyjnej lub w inny sposób i na ile może być wyczuwalny w granicach normy.

Skomentuj