Wybory samorządowe 2018: Podziękowania Ireneusza Wiśniewskiego

5

Szanowni Państwo !

Serdecznie dziękuję za okazane poparcie w wyborach do Rady Miasta Kędzierzyna-Koźla. Uzyskane 535 głosów zaufania dało mi mocny mandat. Zobowiązują mnie one do wytężonej pięcioletniej pracy.  Myślę, że dobra współpraca, na jaką liczę ze strony pozostałych radnych, zaowocuje poprawą jakości życia w naszym mieście.

Dziękuję wszystkim, którzy działali wespół ze mną w kampanii, a także tym, którzy w inny sposób przyczynili się do wyboru mojej osoby, np. zezwalając na wywieszenie plakatów wyborczych. Dziękuję tym wszystkim, z którymi współpracuję  codziennie dla miasta i powiatu.

Zapewniam Państwa, że dołożę wszelkich starań, aby nasze otoczenie stawało się coraz bardziej przyjazne dla nas, mieszkańców oraz naszych gości.

Z poważaniem,

Ireneusz Wiśniewski

5 KOMENTARZE

  1. gdyby się pan zastanawiał dlaczego młodzi zdolni wyjeżdżają z tego miasta to wyjaśniam że większość urzędów , dyrektorów szkół itp. placówek są upolitycznione. Nie ma tam przypadkowych ludzi -fachowców tylko wierni żołnierze klasy rządzącej . Dlatego tak się wszyscy bali że wygra pis ponieważ zaczęliby wymieniać tych wszystkich geniuszy na swoich.

  2. Panie Irku, spoko. Najgorsi są malkontenci i kanapowi bohaterowie. Tych jak zwykle nie brak. Dla takich ludzi woda jest za mokra sól za słona itd.

Skomentuj