Wybory parlamentarne 2019: podziękowania Violetty Porowskiej

25

25 KOMENTARZE

 1. Kobito daj se siana. Przez twoje kompleksy, wybujałe ego i parcie na szkło nie mamy senatora, a PiS stracił większość w Senacie. Marzy ci się pewnie kariera w Min. Zdrowia. Kaczyński, jak się o tym dowie powinien dać ci za to kopniaka. Nam daj lepiej spokój, nie wtrącaj się i omijaj NASZE miasto, tak jak do tej pory szerokim łukiem. boże chroń nas od fałszywych przyjaciół, bo z wrogami sobie poradzimy.

  • @Polak, to co nabazgroliłeś można określić skrajnym stadium mizoginizmu, nie wiesz zapewne co to za CHOROBA , to ci „maczo” ją opiszę „, jest to wstręt do kobiet objawiający się brakiem szacunku i dyskryminacją. Przejawia się kąśliwymi i seksistowskimi uwagami oraz zachowaniami.
   Jak leczyć mizoginizm?
   Mizoginia, jak każde zaburzenie, może podlegać leczeniu, a odpowiednia terapia może doprowadzić do jej zwalczenia. Jest to zaburzenie psychiczne dlatego jedyna możliwa droga to wizyta u psychologa i zastosowanie psychoterapii w ramach leczenia mizoginii. W cięższych przypadkach, konieczne mogą okazać się leki. Jednakże zamiast doraźnego radzenia sobie z tym problemem, warto pomyśleć o nim w szerszym kontekście, jakim jest wychowanie. W myśl przysłowia „czym skorupka za młodu nasiąknie, tym na starość trąci”, należy przede wszystkim zdusić niechęć do kobiet w zarodku,czyli pozbyć się kulturowo- seksistowskich naleciałości i wychowywać dzieci w szacunku i tolerancji, co może zdziałać naprawdę dużo.

   @Polak, teraz od siebie z własnej autopsji wiem, że taki typek jak ty NIENAWIDZI Nas kobiet, w jego otoczeniu np. w zarządzie ma samych mężczyzn-„samców alfa”, którzy jedyne co potrafią i z czym dobrze się czują, to upokarzanie kobiet.

 2. Pitu pitu wodolejstwo, i tak całą kadencję. Maszynka do głosowania. Ale grafika ma dobrego, ogarnia fotoszopa aż za dobrze. Do sejmu jej nie wpuszczą, bo na plakatach wygląda inaczej…

 3. Nie ma za co bo i tak na Was nie głosowałem. Mam tylko pytanie kto posprząta ten bałagan wyborczy. Znając życie to plakaty będą jeszcze wisiały jakiś czas.

 4. Odpowiedź na pytanie @niuniek jest bardzo prosta.
  To wyborcy, POdzieleni od 2005 roku, woleli zagłosować przeciw kandydatowi do Senatu z naszego miasta, bo był z PiS!
  Najprawdopodobniej ilość głosów oddanych na sejmowe listy PiS i POKO na terenie naszego miasta wystarczyłaby do sukcesu, gdyby oddano je wyłącznie na naszych dwóch kandydatów.
  Ale teraz wszyscy są zadowoleni, bo sami sobie taki los zgotowaliśmy.

 5. Ja sobie doskonale radzę z wrogami swoimi . Jestem osobą hejtowana ostatnimi czasy wyśmiewaną oraz krążą plotki na mój temat ale mi to nic nie robi . Takie rzeczy spływają po mnie jak po kaczce. Ja mam bekę z tego .

Skomentuj