Wszystkie tajemnice będą poznane, wszystkie zagadki rozwiązane. W „Dziewiętnastce” działają detektywi

1

Zaginiony sweter, zgubione buty, tajemniczy ślad pozostawiony na boisku szkolnym… dla tych młodych detektywów nie ma spraw nie do rozwiązania. W Publicznej Szkole Podstawowej nr 19 działa klub detektywów.

Klub detektywów funkcjonujący w Publicznej Szkole Podstawowej nr 19 już od trzech lat rozwiązuje wiele zagadek i całkiem trudnych spraw. Członkowie klubu zajmują się poszukiwaniem zagubionych na terenie szkoły rzeczy, a także tropieniem „zjawisk zagadkowych” zdarzających się wokół szkoły.

Do klubu przyjmowani są wszyscy uczniowie, którzy chcą doskonalić umiejętność logicznego myślenia, dyscyplinę, spostrzegawczość i cierpliwość w prowadzeniu poszukiwań i tropieniu śladów.

Działalność klubu cieszy się dużą popularnością wśród uczniów, którzy deklarują założenie w przyszłości własnej agencji detektywistycznej. Obecnie działający detektywi oferują swoją pomoc wszystkim służbom zajmującym się rozwiązywaniem trudnych poszukiwań osób i rzeczy. Wszyscy detektywi są również chętni do współpracy z detektywami Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu, funkcjonariuszami Straży Miejskiej, a nawet pracownikami Ministerstwa Spraw Wewnętrznych.

1 KOMENTARZ

Skomentuj