Wszystkie sklepy w Odrzańskich Ogrodach znowu otwarte. Od 4 maja można odwiedzać centra handlowe

4

Od 4 maja, zgodnie z polityką luzowania obostrzeń, wszystkie sklepy wielkopowierzchniowe mogą wznowić swoją działalność. W Kędzierzynie-Koźlu w całości otwarta została dzisiaj galeria Odrzańskie Ogrody.

Wspaniale móc ogłosić, że wszystkie sklepy w Odrzańskich Ogrodach znowu są otwarte! Jeśli więc czujecie, że ominęła Was przyjemność wyszukiwania perełek z nowych wiosennych kolekcji, możecie śmiało ją nadrobić – takie zaproszenie można przeczytać na facebookowym profilu galerii.

Największe w mieście centrum handlowe otwarte jest w godzinach od 9 do 21. Osoby zarządzające galerią zapewniają, że we wszystkich sklepach zostały wdrożone wszelkie możliwe środki ostrożności, tak aby zakupy były bezpieczne.

Więcej na temat bezpieczeństwa w galerii Odrzańskie Ogrody przeczytacie na: https://odrzanskie-ogrody.pl/4-maja-otwarcie-galerii/

4 KOMENTARZE

      • Kupsko ty rusz dupsko ! Nie masz nic mądrego do napisania do może pobiegaj troszkę dla zdrowotności. Maciek na rację ! Ja też się dziwię . Najbardziej mnie dziwią otwarte sklepy z odzieżą używaną a w nich tłumy ludzi i te baby które jedna od drugiej odbiera ciuchy i mierzy. Mało tego, nie wiadomo od kogo trafiają i co na sobie mają .

        • Teresisko ty rusz odwłoczysko! Nie piukaj jak nie wiesz, co masz spłodzić. Chciałaś zabłysnąć a wyszło blado. Rozwinęłaś się jak papier toaletowy w tej wypowiedzi. Zabawne stworzenie z ciebie.

Skomentuj