Wrzucił kota do plecaka, a następnie kopał i rzucał nim o ziemię. Zwyrodnialec usłyszał wyrok

8

Na karę bezwzględnego pozbawienia wolności Sąd Rejonowy w Kędzierzynie-Koźlu skazał w dniu 11 grudnia 2019 r. mężczyznę, który ze szczególnym okrucieństwem zabił przypadkowo napotkanego kota.

Prokuratura Rejonowa w Kędzierzynie-Koźlu oskarżyła 47-letniego mężczyznę o to, że w dniu 17 kwietnia 2019 r. w Kędzierzynie-Koźlu, działając ze szczególnym okrucieństwem, zabił kota w ten sposób, że włożył go do plecaka, który następnie kopał i rzucał o ziemię, czym spowodował u zwierzęcia liczne obrażenia wielonarządowe prowadzące do śmierci. Do zdarzenia doszło w pobliżu parkingu sklepu usytuowanego przy alei Armii Krajowej w Kędzierzynie-Koźlu, gdzie mężczyzna zwykle spędzał czas.

Piotr M., popełniając przestępstwo, był nietrzeźwy, a w składanych wyjaśnieniach tym stanem tłumaczył swoje zachowanie. Sąd I instancji przychylił się do stanowiska prokuratora, wymierzając oskarżonemu Piotrowi M. karę  6 miesięcy pozbawienia wolności.

Nadto wobec oskarżonego orzeczono nawiązkę w kwocie 1 500 złotych na rzecz Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Kędzierzynie-Koźlu oraz zakaz posiadania wszelkich zwierząt przez okres 3 lat. Wyrok nie jest prawomocny.

8 KOMENTARZE

  1. BRAK SŁÓW KTÓRYMI MOŻNA BY go NAZWAĆ !!! I ktoś powiek że człowiek im starszy tym mądrzejszy…BZDURA ! Jak można tak potraktować zwierze ?! 3 lata zakazu posiadania zwierząt to mało ,poza tym kto tego dopilnuje ? NIKT By ara była adekwatna do czynu powinna być pokazana jego morda ! Nikt nie wymierzy kary tak dobrze jak osoby kochające i szanujące zwierzęta ! Dziwne że w takim miejscu jak Aleja A.Krajowej nikt odważny tego nie widział ,ja bym nie przeszła obojętnie ….jebany psychol ,a kary są za słabe i długo się na nie czeka !

  2. Do @echo. Nie wolno pokazywać mordy zwyrodnialców. One są pod szczególną ochroną podobnych zwyrodnialców unijnych. Gdyby się stało coś takiego, to jak nic mamy wypowiedzianą wojnę przez zwyrodnialców i ZBOKÓW unijnych.

  3. Błąd,, przecież ten,,człowiek,,był typowym przedstawicielem żula .kilku jemu podobnych przebywa tam stałe.wiezienie to dla niego niezłej klasy hotel.spanie jedzenie kąpiel itp.kara powinna być .ale czy akurat taka.może praca w schronisku na rzecz zwierząt by go czegoś nauczyła

  4. DO PIERDLA GNOJA.A KTO MU KAZAL PIC,NO KTO?JAK MU ALKOHOL PRZYCMIL GLOWE,TO NIECH TERAZ MA ZA SWOJE.I JAKI WYROK NIEPRAWOMOCNY? JAK NAJBARDZIEJ PRAWOMOCNY ! JAK JEDEN UPOŚLEDZONY UMYSLOWO ZABRAL ZE SKLEPU BATONIK I NIE ZAPŁACIŁ,TO GO WSADZILI DO WIĘZIENIA I TYLE.TAKIE ,,SĄDY ” MAMY.ZAOSTRZYĆ KARY W NASZYM KRAJU, ZA TAKIE PRZESTĘPSTWA I JESZCZE UPUBLICZNIAĆ WIZERUNKI TAKICH OPRAWCÓW.

Skomentuj