Wracają tropikalne upały. Gorąca aura ma utrzymać się aż do poniedziałku

3

To będzie kolejny upalny weekend na terenie Kędzierzyna-Koźla i okolic. Wrocławski oddział Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej wystosował komunikat dotyczący naszego powiatu.

Ostrzeżenia meteorologiczne:
Upał
stopień: 2
prawdopodobieństwo: 85%

Przebieg: Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 32°C. Temperatura minimalna w nocy od 18°C do 20°C.
Uwagi: Brak.

Ostrzeżenie 36/2019
Ważne:
Od: 2019-06-30 12:00
Do: 2019-07-01 18:00
synoptyk IMGW-PIB: Krzysztof Salanyk
Czas wydania: 2019-06-29 12:29
Biuro: Biuro Prognoz Meteorologicznych we Wrocławiu

3 KOMENTARZE

 1. Byłoby lżej, gdyby nie nocne smrody ze śmietnikowych pojemników na „odpady biodegradowalne”, w bezwietrzne noce, przy osiedlowych blokowiskach! Służbom je opróżniającym nie chce się postawić ich w boksach tak, aby można było zamknąć ich klapy. Lenistwo? Bezmyślność? Może… Na pewno brak dobrej woli. To w domu.

  A w pracy: gnojówkowa woń z okolicznej oczyszczalni ścieków! Nasilająca się wybitnie w upalne dni.

  Pot po d***e cieknie, bo okien nie da się otworzyć, ani w dzień, ani w nocy! Człowiek osaczony jak zwierzak w klatce, bez wyjścia. Dochodzę jednak do wniosku, że można zrozumieć kogoś, kogo w takich sytuacjach ogarnia frustracja i agresja. Zwłaszcza, jak coś tu może zależeć od kogoś, komu brak odrobiny zrozumienia i dobrej woli. Na pewno dotyczy to śmietników!! Trzeba jednak jakoś żyć…

  To lato ledwo się zaczęło, a ja już nie mogę się doczekać jego końca… A leni z „Czystego Regionu” pozdrawiam przez kupkę zgniłych jaj, którymi mam ochotę ich obrzucić!

  • Proponuję wykonać krótki filmik dokumentujący pracę asów śmietnikowych i wrzucić do sieci. Mam nadzieję że kk24 nie odmówił by swych łam w imię szczytnych celów.

 2. Do@Anka. Masz w zupełności rację, chociaż to nie jest tylko problem Matołkowa😕

  Innym problemem są pożary wzniecane przez bezmózgowców, którzy mają jakąś NIENORMALNĄ radochę – że wykończyli kolejny las czy łąkę wraz ze wszystkimi tam zwierzakmi😕

  Jak słyszę, to w Polsce utonęło już ponad 100 osób – a lato DOPIERO się zaczyna😕

  O ile NIE JEST mi szkoda GŁUPKÓW, którzy PO PIJAKU rżną bohaterów 👎 szpanując swymi „umiejętnościami” pływackimi, to WYJĄTKOWO JEST SZKODA tonących dzieci i topiącą się młodzież😕

  Chociaż to też jest w znacznej części WINĄ DOROSŁYCH, którzy często NIE interesują się, co ROBIĄ i jak zabawiają się ICH pociechy.
  A potem rozpacz, płacz, itd 😕

Skomentuj