Wraca wakacyjna joga na stadionie Kuźniczka. W sobotę pierwsze spotkanie

7

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do udziału w wakacyjnych zajęciach jogi. Bezpłatne spotkania skierowane są do osób w każdym wieku.

Miłośnicy jogi w lipcu będą mogli trzykrotnie uczestniczyć w bezpłatnych zajęciach organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kędzierzynie-Koźlu. Seanse prowadzone przez kwalifikowanego instruktora odbędą się one w trzy pierwsze soboty miesiąca (4, 11 i 18 lipca).

 

7 KOMENTARZE

  1. A proboszcz nie zabronił? Bo przecież przy niektórych asanach diabeł przez odbyt wchodzi w człowieka i zaczyna się opętanie!

  2. Alina idziesz ze mną? Pokażę ci mojego psa w główką w dół. A jak się uda i otrę się o twoje uda, to może i przez chwilę będzie główką w górę…

    • jaka szkoda to świr. Alina też jest dobra ale nie można mówić tak do kobiety. Ty jak szkoda umów się z Aliną a nie tylko obiecuj. Jak nie chcesz to daj znać, to ja z nią się umówię.

        • Zawsze jak się schleję to piszę bzdury, ale przecież każdy to wie :)) Tak to już jest, jak się klepki poprzestawiają :)) Nie polecam nikomu :)) Nie zabierajcie mnie już więcej na wytrzeźwiałkę, bo tam Alina straszy ubrana w białe futro i dłuuuugi mysi ogon :))

Skomentuj