Wpadł przez niesprawną żarówkę. Mężczyzna miał przy sobie dużo amfetaminy, a w domu marihuanę

2
Ilustracja/archiwum.

Policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej patrolówki zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie znacznej ilości narkotyków. Podczas kontroli funkcjonariusze znaleźli przy nim amfetaminę. Podejrzany usłyszał zarzut. Przestępstwo to zagrożone jest karą pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Pod koniec czerwca, około godz. 22:40 policjanci z kędzierzyńsko-kozielskiej patrolówki na Osiedlu Pogorzelec zatrzymali do kontroli pojazd, który miał niesprawne tylne światło postojowe.

W trakcie wykonywanej kontroli 24-letni kierowca zachowywał się nerwowo, co wzbudziło podejrzenia policjantów. Podczas dalszych czynności okazało się, co było powodem takiego zachowania. Funkcjonariusze znaleźli  w saszetce kierowcy schowany worek z białą substancją. Mieszkaniec Głubczyc został zatrzymany i przewieziony do komendy. Wstępne badanie wykazało, że zabezpieczone ponad 250 gramów białego proszku to amfetamina.

Dodatkowo podczas przeszukania mieszkania zatrzymanego, policjanci z Głubczyc znaleźli  i zabezpieczyli blisko 40 gramów marihuany.

W ramach prowadzonego śledztwa pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Kędzierzynie-Koźlu 24-latkowi przedstawiono zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających. Za to przestępstwo ustawa przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.

2 KOMENTARZE

  1. Moja stara też wpadła ze mną przez niesprawną żarówkę :))) I nawet pińcet plus nie dostała !!!

Skomentuj