Wolontariusze Fundacji Dr Clown dodali otuchy małym pacjentom kozielskiego szpitala

3

Dzieci leczone na oddziale pediatrycznym kozielskiego szpitala miały wczoraj wyjątkowych gości. Pod ich oknami pojawili się wolontariusze z opolskiego oddziału Fundacji Dr Clown, którzy swoim żywiołowym występem wsparli małych pacjentów.

Kozielska pediatria jest jednym z dwóch oddziałów dziecięcych w regionie, gdzie trafiają pacjenci zakażeni koronawirusem. Dla dzieci to trudne doświadczenie, dlatego bardzo ważne jest, aby w walce z chorobą zapewnić im komfortowe warunki. Wczoraj personel medyczny i rodzice dzieci otrzymali wyjątkowe wsparcie.

– W walentynkowe popołudnie przekazujemy wyjątkowe pozdrowienia jakie przyniosła wczoraj do nas fundacja Fundacja Dr Clown Region Opolszczyzna. Naszym małym pacjentom odizolowanym z powodu COVID-19na Oddziale Pediatrii zdecydowanie ta chwila radości się przyda. Muzyczne, radosne i walentynkowo „pląsające” pozdrowienia z pewnością przyspieszą powrót do zdrowia naszych podopiecznych. Wywołały też wiele uśmiechu na twarzach wszystkich obserwujących roztańczonych wolontariuszy fundacji dr Clown. Zdecydowanie pozytywnie i walentynkowo dziękujemy za radość – opisują przedstawiciele szpitala.

3 KOMENTARZE

  1. Kilku klaunów wyskoczyło klaskając i to jest coś ale jak ja wyjdę w niedzielę na drogę i będę klaskał to odrazu Branice brawo system

    • Ludzie ci (wolontariusze) zabawiali dzieci które hospitalizowane są na oddziale dziecieńcym. I co w tym klaskaniu ich jest złego ? Jak widać blaznem stałeś się ty i w dodatku z butów ci słoma wystaje… Wstydź się !

  2. Przejeżdżałam akurat samochodem . Super akcja . Brawo za pomysł. Zaciekawione buzie dzieci w szybie – bezcenne . Pomysł świetny . BRAWO dla odważnych.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj