Wojskowa Komenda Uzupełnień w Kędzierzynie-Koźlu będzie miała nowego szefa

3

W Ośrodku Szkolenia Olimpijskiego GOSIR w Zakrzowie odbyło się uroczyste przekazanie obowiązków na stanowisku Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Kędzierzynie-Koźlu.

Ppłk Jarosław Jalowski pełnił obowiązki Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Kędzierzynie-Koźlu od kwietnia ubiegłego roku, teraz odchodzi na kolejne, wyższe stanowisko służbowe. Będzie zastępcą Szefa Wojewódzkiego Sztabu Wojskowego w Opolu. Ppłk Jarosław Jalowski przekazał obowiązki Wojskowego Komendanta Uzupełnień w Kędzierzynie-Koźlu majorowi Jarosławowi Krzemińskiemu, który będzie je pełnił tymczasowo do czasu wyznaczenia nowego komendanta. Obaj panowie potwierdzili to podpisaniem stosownych dokumentów.

Zebrani goście złożyli liczne podziękowania za wsparcie i wzorowe kształtowanie wizerunku Wojska Polskiego w społeczeństwie. W imieniu starostwa powiatowego za dotychczasową współpracę dziękował wicestarosta Józef Gisman.

Całość uroczystości uświetnił wspaniały pokaz przygotowany przez Ośrodek Szkolenia Olimpijskiego – olimpijski pokaz ujeżdżenia wykonany przez Żanetę Skowrońską na koniu Romantyk.

Źródło:starostwo powiatowe

3 KOMENTARZE

  1. A gdzie to wojsko? szlyszalem ze w bylych koszarach bedzie- no wlasnie, co bedzie? moze muzeum pierwszy eksponat Szabla dla pulkownika!!!!

  2. Staszek po roku odchodzi z pracy w firmie kurierskiej, awansuje do Zabrza. Zróbcie mu taką imprę w Zakrzowie. Starosta może mu nawet jakąś kierownicę ze składaka wręczyć, albo łańcuch.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj