Wojewoda informuje o trzech nowych przypadkach koronawirusa w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim

0

Opolski urząd wojewódzki poinformował w poniedziałek rano o sześciu nowych przypadkach koronawirusa w regionie. Wśród nich znajduje się trójka chorych z powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego.

Nowe zakażenia w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim dotyczą kobiety i mężczyzny w sile wieku oraz kobiety w wieku senioralnym. Starsza pani jest w stanie stabilnym i przebywa w szpitalu monoprofilowym w Kędzierzynie-Koźlu. Kobieta i mężczyzna w sile wieku również są w stabilnym stanie, w ich przypadku hospitalizacja nie była konieczna, chorzy przebywają na kwarantannie domowej.

Nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie opolskim (poniedziałek, 6 kwietnia, godz. 10:00):

Przypadek nr 95 – kobieta w średnim wieku, mieszkanka powiatu oleskiego. Jej stan jest dobry, niewymagający hospitalizacji. Obecnie w kwarantannie domowej.

Przypadek nr 96 – mężczyzna w sile wieku, mieszkaniec powiatu głubczyckiego. Jego stan jest dobry, niewymagający hospitalizacji. Obecnie w kwarantannie domowej.

Przypadek nr 97 – kobieta w wieku senioralnym, mieszkanka powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Stan stabilny, hospitalizowana w szpitalu monoprofilowym w Kędzierzynie-Koźlu.

Przypadek nr 98 – mężczyzna w wieku senioralnym, mieszkaniec powiatu strzeleckiego. Stan stabilny, niewymagający hospitalizacji. Przebywa w kwarantannie domowej.

Przypadek nr 99 – kobieta w sile wieku, mieszkanka powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Stan stabilny, niewymagający hospitalizacji. Przebywa w kwarantannie domowej.

Przypadek nr 100 – mężczyzna w sile wieku, mieszkaniec powiatu kędzierzyńsko-kozielskiego. Stan stabilny, na tę chwilę niewymagający hospitalizacji.

Skomentuj