Wodociąg uszkodzony w trakcie budowy obwodnicy północnej. Część miasta bez wody

4

Spółka Miejskie Wodociągi i Kanalizacja w Kędzierzynie-Koźlu poinformowały o awarii, do której doszło  na skutek uszkodzenia wodociągu w rejonie Sławięcic.

„W związku z uszkodzeniem rury sieci wodociągowej przez firmę wykonującą prace budowlane dla zadania „Budowa Obwodnicy Północnej w Kędzierzynie-Koźlu w ciągu drogi krajowej nr 40″ – trwają czynności ze strony Miejskich Wodociągów i Kanalizacji w Kędzierzynie-Koźlu Sp. z o.o. mające na celu jak najszybsze przywrócenie wody w kranach mieszkańców osiedla Sławięcice (ulica Eichendorffa oraz ulica Sadowa) oraz w Miejscu Kłodnickim. Czas naprawy usterki potrwa min. 3 godziny. Prosimy Państwa o cierpliwość” – czytamy w komunikacie MWiK.

4 KOMENTARZE

  1. Uszkodzili rurociąg i dlatego częśc miasta bez wody. Borajstwa. A gdyby tak natrafili na jakiegoś Tallboya, w trakcie robót ziemnych, to pewnie już by byli u aniołków.

  2. To jest efekt tzw inteligencji kopacza, a raczej jej brak. Jak ma uszkodzić rurociąg, to to zrobi, choćby przy wykopie było 5 Antków z łopatami.
    Projektant, kierownik budowy, majster mają projekt, mapy, GPS Trimble, i co? GWno
    Kopacz wji lepij, łon koniuszkami palców czuje lemiesze łyżki, ma takie sensory. Ten kutas (staropolskie zakończenie sznura do przepasania sążnistego brzucha) nie włączył tego wyczucia.
    Proszę nie blokować słowa obecnie powszechnie obraźliwego, niemniej jednak mającego rodowód szlachecki jak wszyscy czytający.

Skomentuj