Woda na ulicach i chodnikach będzie zamarzać. IMGW ostrzega przed oblodzeniem

6

Synoptycy wydali ostrzeżenie przed oblodzeniem. Na ulicach i chodnikach może być bardzo ślisko.

Od godz. 18:00 dnia 07.01.2021 do godz. 09:00 dnia 08.01.2021 prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach mokrego śniegu. Temperatura minimalna od -4°C do -3°C, temperatura minimalna gruntu do -7°C.

6 KOMENTARZE

 1. Może niech raz kur… na 10 lat niech synoptycy wyślą te ostrzeżenia do drogowców a nie do kierowców? Mamy do pracy nie jechać jutro bo jest zima czy może drogowcy niech teraz jadą do pracy?

 2. A na ulicach, nawet tych dopiero co po remoncie, wody…. Całe jeziora głębokie. Jak np. przy rondzie Pyzikowskiego przed wjazdem na ścieżkę rowerową.
  Ale, przecież któż by się takimi drobnostkami przejmował. Ważne jest przecież tylko pozyskanie pieniędzy na remont drogi i pochwalenie się tym sukcesem w mediach.
  Jakość remontu już się nie liczy.

  • Oj, ale lapsus mi się wymsknął. Chodzi o rondo Chmielewskiego, nie Pyzikowskiego.
   Spieszę wyprostować pomyłkę, bo wykonawca tego jeziorka zacznie pewnie go szukać, celem poprawienia bubla, a wiedziony niewłaściwą nazwą ronda, gotowy jest pobłądzić.

 3. Ale jak to jest możliwe że w mieście możliwości dzieją się takie rzeczy?? No tak, skoro pani niby prezydent (nie piszę z dużej litery bo „ona” na to nie zasługuje) jak zwykle chwali się remontami głównych ulic, a pozostała część miasta wygląda jak gó… chodniki na Wojska Polskiego od strony Harcerskiej toną w wodzie, a studzienki są nad wodą?? czy to jest normalne, że trzeba się dosłownie zanużyć po kostki aby przejść z parkingu na chodnik!!Jak widać w mieście możliwości jest to jak najbardziej możliwe. Szanowna władza chwali się osiągnięciami, a nie widzi tego jak wyglądają miejsca które są faktycznie uczęszczane. Jedną z najgorszych i najgłupszych inwestycji są szklane przystanki obok stacji kolejowej..czy pani prezydent miałą kiedyś okazję stać na jednym z tych przystanków latem, kiedy jest +30stopni? Oczywiście, że nie stała, bo przecież nie jeżdzi komunikacją miejską. A te pseudo przystanki latem są tak nagrzane, że można się gotować na wolnym ogniu!! Ale przecież zamiast funkcjonalności musi mieć wygląd, aby cyknąć sobie fotkę, albo udzielić wywiadu i opowiadać bzdury! Wstyd pani prezydent!

 4. Ślizgawka na chodnikach i na ulicach nam nie straszna !
  Czy tym którzy rozbiją samochody i połamią nogi Urząd Miasta prześle pocztówkę ze zdjęciem podświetlonej lokomotywy ? Na odwrocie może być dedykacja od prezydętej „100 ton lokomotywy zamiast 100 ton piachu”
  Nie ma to jak niedobry gospodarz, zawsze spieprzy, można na nim polegać.

Skomentuj