Włóż mundur, naucz się posługiwać bronią. Nabór do jednostki strzeleckiej w Kędzierzynie-Koźlu

11

Jeśli chcesz włożyć mundur wojskowy, strzelać z różnych rodzajów broni, podnieść swoją sprawność fizyczną, kultywować tradycję oręża polskiego, poznać zagadnienia z zakresu surwiwalu i przeżyć prawdziwą przygodę, powstająca Jednostka Strzelecka 3064 Kędzierzyn-Koźle im. Jana Surzyckiego właśnie prowadzi nabór.

– Jesteśmy jednostką terenową Związku Strzeleckiego „Strzelec” Józefa Piłsudskiego z komendą w Rzeszowie. Zajmujemy się krzewieniem odruchów społecznych i patriotycznych jak i również aktywizacją młodzieży na gruncie sprawności fizycznej, świadomości historycznej, a także samodzielności myślenia – opowiada sierż. Kacper Golosz, dowódca Jednostki Strzeleckiej 3064 Kędzierzyn-Koźle im. Jana Surzyckiego.

Do jednostki może przystąpić każda osoba, która ukończyła 16. rok życia, jest niekarana i nie ma przeciwwskazań lekarskich do wysiłku fizycznego.

Nabór odbędzie się 28 września przed Publiczną Szkołą Podstawową nr 6 przy ulicy Stalmacha w Kędzierzynie-Koźlu. Początek o godz. 10. Więcej informacji na stronie jednostki na Facebooku.

11 KOMENTARZE

  1. Wy dwa gamonie!!! Oboje jesteście siebie warci. Oboje nie jesteście osobami myślacymi. Bo gdyby choć jeden pomyślał, to takich głupot by nie wypisywał. Boże jedyny,i ty na tych idiotów musisz spoglądać i ich wysłuchiwać. A Ty matko ziemio musisz znosić to że takie bencfały po tobie chodzą i żyją, a przy tym atmosferę zatrówają.WSTYD 😡😡😡😡😡😡😡🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬🤬

  2. Dalej 700zl tak zwanego zoldu za pierwsze 4 miesiace w jednostce, pozniej radz pan sobie sam, my zadzwonimy po 2 latach? Nie dziekuje, strzelac mozna sie nauczyc samemu na strzelnicy :)

  3. Katolik, podobnie jak niekatolik ma prawo się bronić. Mało tego, ma wręcz obowiązek bronić Boga, Honoru i Ojczyzny, a także bliźniego swego czyli każdego komu dzieje się krzywda!

  4. na temat „wiary katolickiej”, bo czego takiego po postu nie ma. Jest „religia katolicka” i podobnie jak każda inna religia została stworzona przez garstkę cwanych ludzi, którzy postanowili wygodnie i na bogato urządzić sobie życie, żerując na naiwności tzw. wiernych. Przy czym religia (i mówię o KAŻDEJ religii, sekcie i innego rodzaju instytucji powołującej się na dowolne bóstwa) nie ma nic wspólnego z wiarą – prawdziwą wiarą.

Skomentuj