Włamanie do myjni samochodowej. 25-letni złodziej skradł 2,5 tysiąca złotych

0

Policjanci z Kędzierzyna-Koźla zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamanie do myjni samochodowej i usiłowanie włamania do stacji diagnostycznej. 25-latek został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za włamanie grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 W połowie lutego policjanci z Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu, zostali powiadomieni o usiłowaniu włamania do stacji diagnostycznej oraz o włamaniu do myjni samochodowej, gdzie nieznany wówczas sprawca skradł 2 500 złotych.

Wyjaśnieniem sprawy zajęli się kryminalni z Komisariatu Policji w Kędzierzynie-Koźlu. Na miejscu przestępstw funkcjonariusze zabezpieczyli ślady, a także zbierali i łączyli ze sobą wszelkie informacje które mogły doprowadzić na trop przestępcy.

Praca policjantów przyniosła efekty. Funkcjonariusze ustalili, że związek z tymi włamaniami może mieć 25 –letni mieszkaniec Kędzierzyna-Koźla.

Mężczyzna został już zatrzymany i usłyszał zarzuty włamania i usiłowania włamania do których się przyznał. Podejrzany był już w przeszłości karany za podobne przestępstwa. Teraz za kradzież z włamaniem może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Źrodłó: Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu

Skomentuj