Władze miasta z wizytą w Kłodnicy. Będą kolejne spotkania z radami osiedli

13

A co w Nowym Roku słychać w Kłodnicy? Prezydent Sabina Nowosielska wraz ze swoim zastępcą Arturem Maruszczakiem spotkali się z członkami Rady Osiedla.

Podczas dyskusji z przedstawicielami mieszkańców szczegółowo omówiono zaplanowane w tej części miasta inwestycje oraz bieżące sprawy lokalnej społeczności.

W najbliższym czasie władze gminy mają również zamiar odwiedzić kolejne osiedla. W planach jest wizyta na Blachowni oraz w Sławięcicach.

13 KOMENTARZE

    • panie ministrze uprzejmie donoszę, a zresztą minister w Pegasusie sam niech sobie sobie zobaczy, wszyscy zaczipowani i dostali zgodę od Bila Gatesa

  1. Kurcze, dlaczego w sieci nie było żadnej informacji o spotkaniu? Nie każdy chodzi dziennie na zakupy żeby znalesc informację o spotkaniu. Szkoda zebrało się parę pytań do naszej kochanej władzy w mieście niemożliwości. Kpina z wyborców.

  2. Mieszkanieckk zawsze bredzi od rzeczy. On jest jak poseł Janusz Kowalski. Nic nie wie, na niczym się nie zna, intelektem dorównuje suskiemu. Ale mówi, żeby mówić.

    • Brawo „omnibus” się znalazł który nawet nie umie się podpisać tylko jak ci którzy nie ukończyli I klasy szkoły podstawowej lub cyganie stawiają [xxx]. Udowodniłeś tym samym że twój intelekt jest dużo mniejszy niż mrówki w lesie nawet wypowiadać się nie potrafisz. Darmowa porada zanim coś tu napiszesz skończ najpierw szkołę podstawową.

Skomentuj