Władze miasta wychodzą do mieszkańców. Rusza cykl spotkań na osiedlach

0
Pierwsze z cyklu spotkań zaplanowano w Azotach.

Miejskie inwestycje i działania, problemy poszczególnych osiedli – o tym będzie mowa na corocznych spotkaniach władz miasta z mieszkańcami. W lutym odbędzie się ich osiem.

Jako pierwsi z władzami miasta spotkają się 19 lutego mieszkańcy osiedla Azoty w mieszkaniach chronionych przy ul. Waryńskiego 1-3. Początek o godz. 17.

Następnego dnia przyjdzie kolej na kozielskie osiedla Zachód (godz. 17.) i Południe (godz. 19.). Spotkania odbędą się odpowiednio w Publicznej Szkole Podstawowej nr 12 przy ul. Piastowskiej 30 i w Domu Kultury „Koźle” przy ul. Skarbowej 10. 21 lutego o godz. 17. w Domu Kultury „Kubiczek” na ul. Głównej 54 o swoich problemach będą mogli podyskutować mieszkańcy Rogów.

Po weekendzie, 26 lutego władze miasta zawitają do Kłodnicy. Zebranie rozpocznie się o godz. 18., w tamtejszym domu kultury przy ul. Kłodnickiej 38A.

Planowane na 23 lutego spotkanie z mieszkańcami Starego Miasta odbędzie się w późniejszym terminie.

Kolejne dwa zebrania odbędą się 27 lutego. Jako pierwsi o godz. 17. w klubie „Kajtek” przy ul. Królowej Jadwigi 10 z władzami miasta spotkają się mieszkańcy os Piastów. Po dwóch godzinach swoje uwagi i spostrzeżenia będą mogli przekazać mieszkańcy Pogorzelca, w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Kościuszki 41.

Druga tura zebrań osiedlowych, na pozostałych ośmiu osiedlach, jest planowana na marzec.

Źródło: urząd miasta

Skomentuj