Wizyta w wyremontowanym Publicznym Przedszkolu nr 24. Lepsze warunki dla dzieci, oszczędność i ekologia

2

Maluchy coraz chętniej przychodzą do „Niezapominajki”. Przedszkole nr 24 stało się jeszcze bardziej kolorowe i przyjazne. Gruntowny remont placówki to nie tylko lepsze warunki wychowania najmłodszych, ale także bardziej ekologiczny i oszczędny budynek.

Efekty niedawno zakończonej inwestycji podziwiała prezydent Sabina Nowosielska. Wraz z nią przedszkole odwiedzili jej zastępca Wojciech Jagiełło, kierownik wydziału oświaty Joanna Hencel oraz dyrektor pobliskiej szkoły podstawowej nr 19 Bożena Łotecka, która udzieliła gościny podopiecznym „Niezapominajki” na czas remontu.

– Aż chciałoby się wrócić do przedszkola… Dziś miałam okazję odwiedzić „Niezapominajkę”, która przeszła gruntowny remont. Niezmiernie się cieszę, że kolorowa elewacja oraz barwne i przyjazne sale przypadły maluchom do gustu – przekazała prezydent Sabina Nowosielska.

W budynku pojawiło się nowe centralne ogrzewanie i wentylacja z rekuperacją. Odświeżono wszystkie ściany wewnątrz, wymieniono podłogi, a na zewnątrz już z daleka można dostrzec świeżą i kolorową elewację. „Niezapominajka” została nie tylko solidnie docieplona, ale zyskała również nowe tarasy dzięki którym dzieci wygodniej i bezpieczniej dostaną się na ogród.

Niebawem efektu „wow” doczekają się również dzieci z sąsiedniej placówki. Nadal trwają prace w przedszkolu nr 24. Zgodnie z planem idą też roboty w Cisowej. Tam całkowicie od podstaw budujemy nowoczesny obiekt, w którym nasi milusińscy znajdą najlepszą opiekę.

2 KOMENTARZE

  1. Ale pana ksiundza na kontroli nie było więc otwarcie się nie liczy nie pokropił. Nowo Wyremontowanego przedszkola

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj