Wiśnia zostaje w Zaksie. Kolejny zawodnik mistrza Polski przedłużył kontrakt

0

Zaksa Kędzierzyn-Koźle kontynuuje budowę zespołu na przyszły sezon. Dziś mistrzowie Polski poinformowali o przedłużeniu umowy z Łukaszem Wiśniewskim.

Początek roku przyniósł nam pozytywne informacje o przedłużeniu kontraktów, trzon mistrzów Polski został więc utrzymany. Kolejnym zawodnikiem po Benjaminie Toniuttim, Pawle Zatorskim i Mateuszu Bieńku, który zdecydował się związać swoją przyszłość z ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle jest Łukasz Wiśniewski.

Aktualny sezon ligowy jest dla Łukasza Wiśniewskiego szóstym w barwach ZAKSY. Zawodnik przeszedł do naszego klubu w sezonie 2012/2013, wcześniej występował w częstochowskim AZS-ie. To właśnie z ZAKSĄ środkowy sięgał po tytuły mistrza Polski (w latach 2016, 2017), w 2013 roku zdobywając tytuł wicemistrza kraju. Łukasz Wiśniewski ma również na koncie trzy wygrane w Pucharze Polski (2013, 2014 i 2017 rok), trzykrotnie zdobywając wyróżnienie dla najlepszego blokującego, a w 2016 roku został wybrany najlepiej zagrywającym zawodnikiem turnieju. Dobre występy naszego środkowego w zmaganiach ligowych zaowocowały powołaniem do reprezentacji Polski.

Źródło: Zaksa.pl

Skomentuj