Wiosna to idealny czas na porządki w szafie. Stare rzeczy można sprzedać na Targu Staroci

12

W niedzielę 11 kwietnia na parkingu przed kozielską Żeglugą odbędzie się Targ Staroci.

Udział w nim może wziąć każda osoba, która chciałaby pozbyć się swoich starych rzeczy. Na jarmarku zjawia się też coraz większa liczba kolekcjonerów, którzy przyjeżdżają do Koźla z wielu ościennych województw.

Targ zaczyna się zwykle po 8 rano i kończy w okolicy 14. Odbywa się zawsze w drugą niedzielę każdego miesiąca. Jego organizatorem jest Spółdzielnia Socjalna „Pszczółka”. Na odwiedzających czekają bibeloty, militaria, meble, tekstylia, monety, porcelana i wiele innych.

12 KOMENTARZE

  1. Po raz kolejny przy kopiuj-wklejonym artykule o Targu Staroci pojawia się to samo zdanie: „(…) coraz większa liczba kolekcjonerów, którzy przyjeżdżają do Koźla z wielu ościennych województw”. I co miesiąc zastanawiam się, ile KK ma tych „ościennych województw”. Może redakcja kk24 (a konkretnie pan Słowik, który zazwyczaj para się tymi zapowiedziami) wymieni przynajmniej pięć z nich, skoro jest ich tak wiele.

    • Odezwał się życiowy nieudacznik któremu dopiero pis coś dał, bo wcześniej sam nie potrafił sobie na to zapracować. Jak się jest tumanem bez fachu oraz wykształcenia, to jedynie zapomoga socjalna może pomóc.

      • Przestań już matole tych ludzi wyzywać, bo ci pierdnę w ucho, to się przewietrzysz. Sami nieudacznicy dookoła tylko koźlarz-grzybiarz jedyny najmądrzejszy. Fachowiec i pracuś do tego. Przestań już się ośmieszać i poszczekiwać, bo ci kaganiec założę na paszczę.

        • No maślak, w końcu powiedziałeś jak jest. Najmądrzejszy, fachowiec i pracuś. Takich komplementów mi było trzeba. Zmotywowało mnie to do kolejnych trafnych komentarzy na tym forum.

Skomentuj