Wiosna przyjechała do naszego miasta na hulajnodze. Przywitały ją przedszkolaki z „Piątki”

7

Dziś pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, mimo że pogoda wciąż bardziej jesienna, to wiosna i tak zawitała do naszego miasta. I to na hulajnodze… Zgodnie z coroczną tradycją pani Wiosna przejechała ulicami Kędzierzyna-Koźla, aby finalnie odwiedzić dzieci z Publicznego Przedszkola nr 5.

Świętujemy pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, bo niestety temperaturowo jeszcze troszkę musimy na nią poczekać. Jednak powrót ciepłych dni, kwitnących drzew i kolorowych kwiatów, bez wątpienia jest czasem, na który wszyscy czekamy.

Na ulicach Kędzierzyna-Koźla można było dziś spotkać panią Wiosnę, nam udało się spotkać nawet dwie. Jak widać mieszkanki naszego miasta lubią celebrować ten bez wątpienia najpiękniejszy czas w roku.

Publiczne Przedszkole nr 5 jak co roku urządziło dzieciom poszukiwania oznak wiosny, które finalnie przywoływały panią Wiosnę. Pani Wiosna miała dla dzieci jak zawsze wiele ciekawostek przyrodniczych.

7 KOMENTARZE

        • Jakie to Polskie – ktoś coś dla kogoś zorganizował – i zaraz kilka głupich i złośliwych komentarzy ukrywajacych się za nickami osobników (więc anonimowych) którzy bardzo chcieli być zauważeni lub uważani za śmiesznych. Czego Wam w życiu lub w wychowaniu zabrakło że tak się zachowujecie?
          Pamiętajcie karma wraca prędzej czy poźniej z takim traktowaniem (siebie) się spotkacie.

  1. Mnie bardziej martwi to, że przedszkolaki na koniec utopiły tę panią – żeby tradycji stało się zadość. Bo polska tradycja to świętość!

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj