Więź matki i syna oczami młodych filmowców z Kędzierzyna-Koźla. Film zobaczymy na ekranie kina „Chemik”

0

Już w sobotę 5 marca o godzinie 12.30 w kinie „Chemik” zobaczymy krótkometrażowy filmu pt. „Mamuś” w reżyserii Kamila Kani. Film jest efektem pracy młodych mieszkańców naszego miasta i nagrany w jakości 4K.

Młoda grupa filmowa z Kędzierzyna-Koźla ZARKA Production nakręciła film, który będziemy mogli już 5 marca zobaczyć w kinie „Chemik”. Film „Mamuś” opowiada o szczerej więzi między matką, a synem oraz przedstawia trudy samotnego macierzyństwa.

Produkcję nagraliśmy w jakości 4K, a w trakcie nagrań udało nam się współpracować z Kawiarnią KRUkafe w Koźlu. Nasz młody wiek często utrudniał nam działania, jednak udało nam się z powodzeniem doprowadzić do końca projektu – informują twórcy filmu.

Montażem całości materiału i jego reżyserią zajął się Kamila Kani (16lat). W głównych rolach wystąpili: Maja Staudt (16lat), Marek Lewandowski (9lat). W pozostałych rolach można zobaczyć Jakuba Furgałę (17lat) oraz Jarka Lewandowskiego (18lat). Gościnnie na ekranie pojawili się Zuzanna Dudajek, a także Dominik Damboń. Dźwiękiem na planie zajął się Bartek Antonik, a jego montażem Piotr Czirnia. Odpowiedzialny za zdjęcia z planu był Wojtek Osowski.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj