„Wierzymy, że Andrzej Duda wygra w Kędzierzynie-Koźlu”. Katarzyna Kukolka-Bogocz gościem Studia KK24.pl

127

Ruszyła wznowiona kampania prezydencka. Gościem Studia KK24.pl jest Katarzyna Kukolka-Bogocz, radna miejska, szefowa Prawa i Sprawiedliwości w Kędzierzynie-Koźlu, a także pełnomocnik wyborczy Andrzeja Dudy w Kędzierzynie-Koźlu:

127 KOMENTARZE

 1. Czy to ten sam kandydat, który ogłosił wygraną z koronawirusem na Śląsku? Czy to ten sam, którego szef o Ślązakach mówił, że są ukrytą opcją niemiecką, a on sam dzisiaj słodził ratownikom górniczym stojącym z tyłu jak paprotki?

  • Żal takich wykształconych ludzi,którzy wierzą w kłamstwa przedstawiane przez PIS.Każdy zwykły obywatel widzi,że to co robi PIS jest sprzeczne z konstytucją.Promotor p.Dudy wskazywał na niekonstytucyjność podejmowanych decyzji,ale jak można coś robić zgodnie z konstytucją jak jest się chłopcem do zadań specjalnych Prezesa i nie można się sprzeciwiać.Drugi sort jest mądrzejszy mimo iż nazywany prze Kaczyńskiego pierwszego sortu chamską hołotą.

 2. Z tej wypowiedzi nic nie wynika. Nic konkretnego nie powiedziała, bo widać, że nie ma. Zlepek oklepanych hasełek i lukrowana historyjka o saksach w Holandi. Nie widzę w jasnych kolorach działalności Kędzierzyńsko-Kozielskiego PiS pod przewodnictwem na czerwono ubranej kobiety. PiS-u w Kędzierzynie-Koźlu nie ma. Są za to dwie zwalczające się frakcje. Jest to wynik działalności pełnomocnika wojewódzkiego pani Porowskiej.

  • @Grażyna a może andrej, gregorij, seb albo inny szowinista, który nie może pogodzić się z FAKTEM, że KOBIETA stoi na czele powiatowych struktur PiS.
   Coś z wami panowie jest nie tak?
   Posługujący się pseudonimem @Grażyna jesteś zwyczajnym informatorem- konfidentem , który pisze o dwóch frakcjach, które się zwalczają- zastanów się się kogo one reprezentują? Obecna szefowa reprezentuje mieszkańców, a nie brudnobiałe kołnierzyczki, którym wciąż mało władzy i kaski…

   Przed wyborami prezydenckimi najlepiej dla ciebie i twoich kumpli by było abyście nie mieszali i zamilkli, bo nic pożytecznego w tej kampanii poza mieszaniem „panowie” nie robicie!

   • Bełkot.Tak się troszczy o zdrowie mieszkańców naszego miasta, a czy przypadkiem nie chodzi tu o prywatny lokalny zdrowotny biznes. Z wypowiedzi przewija się jednak wątek gdzie jest mowa o ewentualnym podpisaniu nieokreślonej umowy zdrowotnej o świadczeniu usług leczniczych z salą operacyjną z jakimś podmiotem leczniczym na naszym terenie, a jest taka prywatna klinika.

  • @Grażyna. Rusz myślenie w swej główce, a nie pisz głupot typu ” Są za to dwie zwalczające się frakcje. Jest to wynik działalności pełnomocnika wojewódzkiego pani Porowskiej.” Zresztą cały komentarz świadczy o braku znajomości realiów w Kędzierzynie-Koźlu. :)))

 3. Grażyna, znajdź ty sobie jakiegoś Janusza i … poszła w siną dal. Kup też sobie blaszkę i … przybliż ją do swej czaszki. Tu jest K-K, a nie Opole.

 4. PIS jest jedyną siłą, która może powstrzymać destrukcję, którą zafundowała nam Magdalenka i potem Okrągły Stół. Ludzie, którzy dogadali się z Kiszczakiem oraz już teraz ich następcy nie mają na celu rozwoju Tejj ziemi, ani Tych ludzi. Realizują inne interesy. Można porozmawiać o tym z jakimś odważniejszym celnikiem, powie wam, co się dzialo z automatami do gier, potem z cysternami. Jestem sceptykiem, co do zwycięstwa Dudy w KK, to miasto jest straszliwie porażone „czerwonym wirusem”. Wystarczy popatrzeć na „elitę” KOD-u w KK, prawie sami byli funkcjonariusze reżimowej PZPR. Ale spróbujmy, przemyślmy to i zagłosujmy na Dudę.

  • GŁUPOTY opowiadasz i tyle. PIS to organizacja oszustów, przestępców naciągaczy bez jakichkolwiek zahamowań a do tego bez kultury – dla nich liczą się tylko posadki i ustawienie rodziny.

  • Magdalenka siedziała na stole, który nie miał nóg. Kiszczak w tym czasie dogadywał się z wypierdkami peerelu, którzy obecnie czują wstręt do czerwonej zarazy, choć sami ją po całej Polsce rozwlekają. Natomiast funkcjonariusze bis reżimowej PiS z całych sił grają na piszczałkach, choć ich pragnieniem są dudy.

  • mafia kato-pisowska to chamska hołota, antychrysty w białych koszulach, komuniści i złodzieje!!! VON na białe niedźwiedzie……………………………………

 5. Ja z rodziną, oddam głosy na Panów Hołownię lub Trzaskowskiego – jeszcze nie zdecydowaliśmy na którego.
  W drugiej turze na każdego, byle nie na Dudę – marionetkę Kaczyńskiego!

 6. Boże niech w końcu wygra PIS i rozwali ten pierd… układ biznesowy w Kędzierzynie!!!, trują Was benzenen od lat, pracę załatwiąja po znajomościach a Wy popieracie PO?. Rozumiem partyjnych emerytów komunistów, ale młodzi ludzie?

 7. No serio, cała Polska na panią czekała? I pani wróciła, no super teraz jest, co? Taka jestem cudowna? Tylko ludzie nie chcą z panią pracować, bo też geszeft z kilometra czuć. Firma już na męża przepisana, to można robić biznes na majątku gminy, prezydenta pozwoliła, przetarg powtórzony i jest biznes, się kręci. Pis zrobiony na zamówienie prezydenty, bynajmniej nie z prawicy. Taki niby i niegroźny, a jak prezydenta potrzebuje to i we własny rząd walnie uchwałą. Taki PiS bez PiS, bez spotkań, bez rozmów, bez sensu. Mówi, mówi i nic z tego nie wynika, pustosłowie.

 8. Bardzo dziękuję za ten wywiad. Piękna pani potwierdziła tylko, że głos na Dudę będzie głosem straconym, bo poza socjalem dla nierobów z naszych podatków PIS nie ma, nie miał i nie będzie miał niczego innego do zaoferowania.

 9. O jakim życiowym sukcesie ta pani mówi? Tyranie na zachodzie i garkuchnia na miejscu, okraszone smętną opowiastką o pwrocie do kraju z powodów tzw. prawicowych i to zaraz przed wyborami samorządowymi oraz start z pierwszego miejsca na liscie wyborczej PiS. To ma być sukces! A może trzeba zapytać, co pożytecznego zrobiła dla naszego miasta, dla mieszkańców, nie dla siebie jako radna z PiS-u. Zdaje się, że niewiele. Jaki reprezentuje program działania swojej formacji politycznej. Jakie wnioski i postulaty mieszkańców naszego miasta zrealizowała? Ile otwartych spotkań z mieszkańcami przeprowadziła. Szkoda, że o tym nie ma mowy, szkoda, albowiem przed aktualnymi wyborami było, by to dla PiS-u dobrze przez wyborców odebrane.

 10. Opowiesci niezwykle- wszystkie kwiaty Holandi, zima nie odpuszcza,banery na plotach, oswiadczyny pod krzakiem bzu. TROCHE BELKOTU O SLUZBIE ZDROWIA, nic o miejscach pracy i bocznicy do portu, zobaczymy co duda zagra na dudach??

  • Pytanie o miejsca pracy należałoby kierować do PO-KO (mają większość w „mieście możliwości”). Odnośnie „bocznicy do portu,” ewentualne pytania kierować do właściciela portu w Koźlu, to jego sprawa jakie podejmuje kroki prawne.

   • To PISowski rząd blokuje tą inwestycję – tylko to trzeba wiedzieć a nie karmić się propagandowym info z TVPis – wystarczy samodzielnie myśleć.

    • Zatem niech właściciel portu Kozielskiego idzie do sądu. Widać ma z tym problem. Zatem „wystarczy samodzielnie myśleć.” :))

   • przez PiS NIE ŻYJE KĘDZIERZYN-KOŹLE port
    przez PiS NIE ŻYJE KĘDZIERZYN-KOŹLE port
    przez PiS NIE ŻYJE KĘDZIERZYN-KOŹLE port
    przez PiS NIE ŻYJE KĘDZIERZYN-KOŹLE port
    przez PiS NIE ŻYJE KĘDZIERZYN-KOŹLE port
    przez PiS NIE ŻYJE KĘDZIERZYN-KOŹLE port

    ale wg PiS, to jest tak, że pańskich torów nie mamy i co mi zrobicie

 11. Ja mam pytanie do pani Kukolki, szefowej PiS, szefowej wyborów prezydenta Dudy w Kędzierzynie-Koźlu dlaczego na szybach swojego oszklonego geszeftu który jest w doskonałym miejscu do promowania swojego kandydata, gdzie przechodzi bardzo dużo ludzi nie ma plakatów i banerów pana prezydenta Dudy.Samo wierzenie, że wygra w Kędzierzynie-Koźlu nie wystarczy. Może jest tak, że co innego mówi, a co innego robi?

 12. Panie Boże, ja jeszcze nigdy o nic Cie nie prosiłem, ale właśnie teraz proszę Cię o to, aby Duda przegrał. Jego marionetkowość i brak kręgosłupa są niebywałe. Ale problem w tym, że on mnie już nawet nie śmieszy.

 13. wszystkie te wpisy świadczą o wyjątkowym ograniczeniu, złośliwości,w stosunku do tej pani. zazdrość panie i panowie to cecha waszej mierności.jesteście mierni ,zakompleksieni,i prymitywni. jeśli wam w życiu nie za bardzo wyszło to nie wylewajcie żółci na innych. Wasze infantylne teksty nic nie dają.Przecież i tak wygra najlepszy

 14. Duda już zagrał: chwalenie się rozdawnictwem „PLUS”, planami wielkich inwestycji (skąd ja to znam – mam déjà vu z lat siedemdziesiątych poprzedniego stulecia)! I to mają być stałe miejsca pracy dla Rodzin?! No chyba, że będą się wlekły, jak budowa zbiornika retencyjnego na Odrze, w Raciborzu – ponad 20 lat; a i tak w końcu wyszedł zbiornik suchy oddany w listopadzie ub. r.

  Rozdawnictwo! Nic na stałe!! Żeby maluczki bał się, że jak zagłosuje inaczej, to straci to „dobrodziejstwo”. A! I medyczny program „75 Plus” dla seniorów… Jako że jestem starsza od Pana Dudy i pamiętam to, co pamiętam, to już nawet boję się tego bać! Zwłaszcza, że moich dzieci nie ma i już nie będzie w tym kraju, a „starych drzew się nie przesadza”…

  A tym innym też nie ufam! Widząc jak szanują innych ludzi. I na wybory nie pójdę… Strasznie przytłaczające to wszystko…

  • O Matko Boska….!! Nie pójdzesz na wybory….?…No weź przestań … Jak Komisja wyborcza się dowie że Anka nie poszła na wybory , to sfajda się w gacie …

 15. o jakim geschefcie tej Pani tu mówicie??
  chciałbym wiedzieć by przypadkiem nie wydać mojego niemieckiego €

 16. Do osób ukrywających się pod pseudonimami artystycznymi ProPis oraz Jaka szkoda mam nieśmiałą prośbę.
  Duda jest dla mnie facetem bez jaj, bardzo słabiutkim intelektualnie i bardzo wątpliwej postawy moralnej. To że jest papugą siedzącą na ramieniu Kaczyńskiego, też nie przydaje mu splendoru. Jedyne co o nim można powiedzieć pozytywnego to fakt, że jest zawsze umyty i uczesany. Ale w moim odczuciu to trochę mało aby zostać prezydentem.
  Dlatego osoby powyżej wymienione chciałbym prosić, aby podpowiedziały mi za co Duda powinien pozostać na swoim stołku. Może są jakieś fakty o których ja nie wiem. A może jest też tak, że jego niebotyczna miłość do społeczeństwa polskiego oraz intelekt, przerastają moją wyobraźnię i dlatego nie jestem w stanie objąć formatu tego człowieka.
  Przypuszczam, że ja wciąż błądzę, dlatego będę wdzięczny za wszelkie sugestie mogące mi pomóc w innym spojrzeniu na Dudę, jako intelektualistę, humanistę, człowieka zatroskanego o takich małych, szarych obywateli jak ja.

  • Można się wysilić i napisać tekst pełen ochów i achów na temat pana prezydenta Andrzeja Dudy. Bo dla ciebie jest to Pan Prezydent Andrzej Duda. I powinieneś go tak tytułować ze względu na szacunek dla większości Polaków, którzy 5 lat temu dokonali takiego wyboru.
   Ale można też odpowiedzieć tobie jednym zdaniem: „Masz prawo mieć własne zdanie, a ja mam prawo mieć je w d…e!”

   PS
   Przestań czytać GW. no i oglądać TfuVN i zacznij patrzeć optymistycznie na nasz kraj, zmieniający się na lepsze. Zacznij zauważać szczęśliwych ludzi, którym starcza „od pierwszego do pierwszego”. Zauważaj dzieci, które nie wstydzą się swojego ubioru i braku laptopa czy telefonu. Zauważaj emerytów, którzy nie mają dylematu, czy wykupić leki, czy kupić coś do jedzenia.
   A jeszcze w 2010 byliśmy szóstym krajem o największym stopniu ubóstwa w UE. Dzisiaj jesteśmy wśród liderów dających sobie radę z gospodarką i koronawirusem (patrz dane EUROSTAT-u).

   • Nie przypominam sobie abyśmy przechodzili na „ty”, a do tego z małej litery. Ale skoro tak jest, to też nie będę się silił aby okazywać „ci” jakiś szczególny szacunek.
    Dudy na prezydenta nie wybierałem, bo w moim odczuciu na taki urząd nie zasługiwał, nawet w małym stopniu. Nie mam też szacunku dla ludzi, którzy takiego wyboru dokonali. A wręcz przeciwnie, do dzisiaj kiwam głową ze zdumienia, że tak się stało.
    „Można się wysilić i napisać tekst pełen ochów i achów na temat pana prezydenta Andrzeja Dudy”. No właśnie na taki wysiłek oczekiwałem. Bo tak jak wcześniej napisałem, że może ja o czymś nie wiem. Może jest tak, że Duda jest człowiekiem takiego formatu, którego ja nawet nie jestem w stanie ogarnąć. Dlatego wciąż czekam, ze ktoś mi wreszcie otworzy oczy.
    Pragnę cię uspokoić, o mój optymizm nie musisz się obawiać. Ale może jest on w tak dobrej kondycji właśnie dlatego, że oprócz rynsztoka, w którym płynie TVP i wszystkie prawicowe gazety, jest jeszcze jakaś inna prasa i telewizja, do których mogę zajrzeć. Właśnie dlatego, że jest jeszcze szansa na porównanie tego co głoszą różna ugrupowania polityczne i społeczne, mam możliwość oceny. I właśnie to jest największe osiągnięcie naszych naszych czasów: wolność prasy i dostęp do informacji. A nie twoja subiektywna ocena, że żyje nam się coraz lepiej. Bo to, że twój dziadek nie miał telewizora, a ty go masz, i do tego kolorowy, to zawdzięczasz to tylko i wyłącznie postępowi, a nie Pisowi. Postępowi oraz twojej ciężkiej pracy. Ale zadaj sobie trud uruchomienia swojej wyobraźni i pomyśl jak o wiele lepiej mogłoby wyglądać twoje życie gdyby owoce tej pracy nie były marnowane. Nie były marnowane przez miernoty intelektualne i moralne, którymi republika kolesi obsadza kluczowe stanowiska. Nie były marnowane przez ludzi, którzy budzą się rano i ich pierwsza myśl to, „co by tu jeszcze z tej państwowej kasy zakombinować”. I jeśli ty spróbujesz mnie przekonywać, że Duda już wielokrotnie pokazał, że tego rodzaju nabrzmiałe problemy leżą mu na sercu, to nie pozostanie mi chyba nic innego jak śmiech.

    • Nie przeszliśmy na „ty”, więc zwracaj się do mnie „Szanowny Panie” lub „Jaśnie Szanowny Panie”!
     Szacunek? Każdy dostaje go tyle, ile daje go innym.
     Czy pisząc te słowa „Ale zadaj sobie trud uruchomienia swojej wyobraźni i pomyśl jak o wiele lepiej mogłoby wyglądać twoje życie gdyby owoce tej pracy nie były marnowane. Nie były marnowane przez miernoty intelektualne i moralne, którymi republika kolesi obsadza kluczowe stanowiska. Nie były marnowane przez ludzi, którzy budzą się rano i ich pierwsza myśl to, „co by tu jeszcze z tej państwowej kasy zakombinować”.”, miałeś na myśli sprzedane za bezcen banki, zakłady przemysłowe, cukrownie, zakłady przetwórstwa spożywczego i owocowego, cementownie, itd., itp. oraz zlikwidowane „nierentowne”, których nie udało się sprzedać, przez ekipy rządzące naszym krajem od początku transformacji aż do 2015 roku?
     Może o tym nie wiedziałeś, bo jesteś zbyt młody? Wystarczy przypomnieć sobie, że w naszym mieście i powiecie istniały zakłady, które były naszą wizytówką, a dzisiaj po niektórych nawet ruin już nie ma. I nie przestały one istnieć w ostatnim pięcioleciu, tylko o wiele wcześniej.

     PS
     Wystarczy przeczytać większość umieszczonych tu wypowiedzi, żeby potwierdzić trafność osądu wyrażonego przez Jarosława Kaczyńskiego.
     Zwolennicy POKOnanych, przeczytajcie swoje fekalia, a zrozumiecie dlaczego należy POkazywać wam środkowy palec!

     PPS
     Zauważyłeś prawdopodobnie, że od czasu do czasu na forum pojawia się „duplikat” z moim podpisem. Tak zachowują się przeciwnicy polityczni, którym brakuje argumentów, więc zaczynają trollować.
     Kiedyś byłem dobrym człowiekiem. Na szczęście język używany na forach wyleczyło mnie z tej dewiacji.

     • Przecież to ty odpowiedziałeś ma mój wpis i to ty sprowadziłeś mnie do małej litery, więc o jakim szacunku ty mówisz? Czy to według ciebie jest forma jego okazywania?
      No dobrze, to co się działo z majątkiem narodowym do roku 2015 woła o pomstę do nieba. Zgadza się. Ale czym różnią się postawy tych, którzy rządzili wtedy od tych, którzy „panują” obecnie. Przepisywanie majątków na żony, obsadzanie „swoimi” urządów i posadek w spółkach, grabież, dawanie zarobić kolesiom, jest przecież na porządku dziennym. Afera goni aferę. Ale wystarczy przeciw temu zaprotestować, to wtedy się jest nie tylko chamem, ale również hołotą. Innymi słowy, bronisz stanowiska, że wtedy kradli tamci, to niech teraz „moi” sobie trochę pokradną. Ale jeśli ja ci zarzucę niegodziwość, to nie nie wykluczam, że pokażesz mi środkowy palec.
      „Kiedyś byłem dobrym człowiekiem…” No nie przesadzaj, jeśli to ma być powód do zmiany postawy życiowej. No a gdzie twój optymizm? Życzliwość ludziom? Pogoda ducha? Serdeczność. Coś mi się wydaje, że musisz nad sobą „popracować”. Zacznij od zmiany nicku na forach. Niech twoje wpisy staną się pełne zrozumienia do stanowiska innych ludzi, ich poglądów, postaw. Przytemperuj swoje złośliwości. Na każdym forum jest sporo półgłówków, ale nie wylewaj na nich takiej ilości swojej żółci. Bo jeśli tego nie robisz to twoje wpisy zostają na poziomie właśnie tych półgłówków. Zanim zaczniesz naprawiać i zmieniać świat, zacznij od siebie. Bo gorycz, którą w sobie nosisz jest widoczna.
      A tak jeszcze od siebie chciałbym dodać, że wcale by ci nie zaszkodziło nabranie chociażby odrobiny dystansu do Pis-izmu. Do tych miernot, którym pozwolono siedzieć na wysokich stołkach, tylko i wyłącznie dlatego, bo są wierni partii, a w niedzielę dają na tacę. Przyjrzyj się im uważnie, a intelektu nie ujrzysz. A tym bardziej nie zobaczysz go patrząc na większość tych, którzy nazywają się „prawdziwymi patriotami”. Tu dystans jest wręcz konieczny. Ale to już jest inna bajka, więc nie będę się rozpisywał nad aberracją, z którą czasami jesteśmy konfrontowani.

     • Sympatycy PO i PiS kłócą się wzajemnie, rzucają obelgi i wyzwiska, ale tak naprawdę żyć bez siebie nie mogą, bo to są te same korzenie i to samo drzewo.

     • To może przypomnij sobie, kto mnie wywołał do odpowiedzi!
      Widzę, że wymiana zdań z tobą, jest jak gra w szachy z gołębiem. Nie ważne jak dobrze gram, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, nasra na szachownicę i będzie dumny z wygranej!
      Sprowadziłem ciebie do małej litery, bo zauważyłem, że sam nie obdarzasz szacunkiem człowieka. Jakiegokolwiek, a szczególnie zbliżonego do „Pis-izmu”.
      I dlatego, jak jestem opluwany, nie będę mówi, że deszcz pada, tylko będę dawał odpór wszystkim, którzy mnie i moje poglądy obrażają. Tym bardziej, że w moim wieku te poglądy są już bardzo mocno ugruntowane i ustabilizowane. A szczególnie te dotyczące patriotyzmu i odpowiedzialności za Ojczyznę.
      Kończę z Tobą polemikę, bo nadajemy na dwóch bardzo mocno od siebie oddalonych płaszczyznach.

     • Porównanie mnie do srającego gołębia jest niezwykle subtelne i wyszukane…widocznie to jest taki specyficzny sposób okazywania szacunku innym. On się doskonale wpisuje w mój obrazek o PiSie. Ale ok, mogę teraz zrozumieć, dlaczego niektórzy na tym forum traktują cię, właśnie tak jak cię traktują. Faktycznie, dalsza polemika będzie dla mnie stratą czasu.

   • Przestań bredzić. Powtarzasz fantazje zasłyszane w gównianej telewizji. Najglupsze stwierdzenie jakie usłyszałem to że radzimy sobie z korona wirusem. W Europie tylko w 3 krajach zwiększa się liczba aktywnych chorych. W Szwecji, na Białorusi i w Polsce. 3 kraje już zapowiedziały, że nie wpuszcza Polaków na wakacje, bo sobie nie radzimy z wirusem. Czesi otworzyli granice dla wszystkich sąsiednich krajów, tylko nie dla nas. A Duda nie jest dla mnie żadnym panem, ani prezydentem, tylko zwykłym duda, którego szanuje mniej niż moje stare robocze buty.

  • uczesany może jest ale w TVPiS nie czuć czy umyty…
   ale mój TV od razu śmierdzi jak włączam Wiadomości kurskiego, to pewnie jest coś nie tak z nimi

   • Wypada się tylko z tą opinią zgodzić. Siedź w piwnicy i wyłącz Internet.
    Rychu, taki lepszy Ryszard 22 marca 2020 at 12:33
    Jako forumowy idiota, mam zapasy do końca roku w piwnicy, generator prądu, 250l paliw, 50l bimbru, 100kg mąk przednich, świece i zapałki, paprykarz szczeciński, gulasz angielski, cukier i melasę, suszone białko zwierzęce ( wodne i lądowe), tłuszcze ciekłe i kraty w oknach.

    • Miło mi niezmiernie, że aż tak interesujesz się moją skromną osóbką. Dziękuję !!! Prawdziwy Zuch z Ciebie, jeszcze trochę i będziesz Prawdziwym Harcerzem z umiejętnością „śledzenie wątków”
     Zapraszam do mojego skromnego domu za 1mln posiedzimy, wypijemy, zjemy zapasy, jestem Prawdziwym Polakiem i wódka własnej produkcji zawsze się znajdzie.

  • Wobec tego co piszesz Marku, czy też Pan pisze Panie Marku (nie znam metryki i absolutnie nie śmiałbym urazić) proponuję przedstawienie szarym masom głęboko ukrytych walorów swojego kandydata jak i jego programu, który poprowadzi nas niechybnie w krainę mlekiem i miodem płynącą. Zapewne przyjdzie Ci to z łatwością. Czekam z wypiekami na buzi.

 17. Czaskofski to ma taki nieświeży wygląd … Nie ogolony , cera ziemista , twarz spocona , buty nie wyczyszczone … Mam wrażenie że nie zmienia skarpetek i majtek… Po za tym ma brzydkie zaniedbane zęby , pożółkłe, … Pewnie na dodatek mu z gęby śmierdzi….. I co…? mam na takie coś dać mój głos poparcia …?…

  • Mój przywódca ma żółte dziurawe zęby, włosy z nosa wystające, szuflę łupieżu na marynarce i włosy posklejane w nieładzie.

   • Zobacz sobie zdjęcie przewodniczącego PO w Kędzierzynie-Koźlu, z wyraźną „dupą na brodzie”!
    O prezydencie RP można, a o przewodniczącym już nie?!

 18. Napisać czaskofski, zamiast Trzaskowski. Poziom twojego dowcipu powala. Na pewno oglądając program „w tyle wizji” zaśmiewasz się do łez.

 19. również mam taka pewność, że prezydent Duda zostanie powtórnie wybrany na prezydenta Polski, może wtedy coś w Kędzierzynie-Koźlu ruszy sie do przodu, może wreszcie port ruszy ? PO potrafi tylko ustawic lokomotywę i rozdawać uśmiechy na lewo i prawo

   • Zdaje się, że poruszasz kwestię portu w Koźlu. Cóż, port ten ma swojego właściciela, który nie ma zamiaru wystąpić na drogę sądową w sprawie bocznicy kolejowej, również mającej swego właściciela. Widocznie nie ma podstaw do tego lub go to nie interesuje już teraz. Zaznaczyć trzeba, że obecny radny wojewódzki Robert Węgrzyn ( z PO-KO ) w czasie swej ostatniej kampanii do sejmu RP twierdził, że tę sprawę ZAŁATWI, chcąc tym samym wyręczyć właścicieli portu i bocznicy kolejowej oraz ewentualnie instytucję jakim jest wymiar sprawiedliwości (Sąd). Ciekawe w jaki sposób ??? Oznaczałoby to pominięcie prawa. :)))

    • Już dawno wystąpił na drogę sądową. Jak również do UOKiK, oraz do dwóch ministerstw. Ale państwo z dykty stworzone przez PiS dba o interesy swoich polityków i ich rodzin (np Szumowski), a nie o interes spoleczny

     • Zatem po co te jęki ??? Czyżby według ciebie Sądy (sędziowie) w Polsce były uzależnione od PIS-u ??? Skoro wystąpił na drogę sądową, to po co do ” UOKiK, oraz do dwóch ministerstw.” Można potraktować to jako próbę nacisku na werdykt Sądu. Trzeba poczekać na postanowienie Sądu i ewentualnie po uzasadnieniu przez niego werdyktu rozwodzić się nad nim. :))

     • Do @Xxx. Więcej nie pieprz głupot trolu. Właściciel portu Kozielskiego nie wystąpił na drogę sądową przeciwko właścicielowi bocznicy kolejowej. Niech idzie do sądu i przestanie jęczeć. Fantazja ponosi typowa dla PO-KO, towarzystwa wzajemnej adoracji Kędzierzyna-Koźla i ich sympatyków. Gówniarzeria i nic poza tym. :))) Strona „Kędzierzyn-Koźle Terminale” Link: http://kkterminale.com/#aktualnosci

 20. Ogladałam i słuchałam wypowiedź Kukolki i dochodze do wniosku, że jest jednak to bełkot. Obserwuję tą osobę na sesjach rady miejskiej i widac że działalość polega tylko na obecności w posiedzeniach to samo dotyczy jej partyjnej koleżanki. Zadnych konkretnych interpelacji czy tez wniosków.Odnoszę wrazenie, że obie po cichu współpracuja z większościa.

  • Za późno na dzieciństwo, za późno na piaskownicę ! Chowanie się pod fałszywymi nickami, za spódnicami Grażyny, Urszuli czy Teresy. Andreas, to nie przystoi ani tobie ani twoim starym kumplom!
   Zamiast miałczeć , szczekać i obrzucać kalumniami członków i sympatyków PiS, gdy mocium pany macie w naszym powiecie armię zorganizowanych internetowych sympatyków sztuk 6 a może i więcej weźcie się do roboty, do prawdziwej roboty na rzecz naszej społeczności.Rozliczanie każdego radnego miejskiego i radnego powiatowego będzie w 2023 r wtedy zobaczymy, kto, komu i czemu się przysłużył.
   Obecnie to co niektórzy panowie dają ciała, na całej linii dają ciała- swojego nie niebieskiego!

  • Jeśli to prawda i jeśli robią to dla własnego interesu, to powinni je wywalić z partii na zbitą twarz. A wydawały się takie prawe i prawicowe. Warto sprawdzać korzenie przed przyjęciem.

   • @Ja jeżeli masz rację to chyba już napisałeś odpowiednio udokumentowany i uzasadniony DONOSIK do Warszawy na swoje koleżanki jak przystało na porządnego obywatela, katolika i Polaka.Powinieneś sobie zdawać sprawę, że w sieci nie jesteś ANONIMOWY!
    Tak przy okazji, z czystej ludzkiej ciekawości @Ja może napiszesz informację ile osób składających deklarację członkowską przeoczyło wpisanie przynależności do PZPR jedynie słusznej partii w PRL-u?

    @inny Andreas ty chyba najlepiej wiesz kto z kim rywalizuje?Ja nie wiem o czym piszesz.Uświadom nas mieszkańców powiatu K-K kto kogo maczugą wali po czerepie? To może być bardzo, ale to bardzo ciekawe!

    Muszę Wam powiedzieć chłopcy”radarowcy”,że obecnie każda partia ma wyciągnięte wszystkie(mimo różnic i animozji)ręce na pokład aby wygrał jej kandydat na PREZYDENTA RP.Jeżeli ktoś jest „szkodnikiem” i robi inaczej powinien w trybie na CITO!pożegnać się z przynależnością partyjną i oddać legitymację członkowską.

 21. Do niech żyje Kędzierzyn-Koźle. Ale tobą łatwo manipulować pisowski pachołku. Wystarczyły dwa odpowiednie wpisy i pobiegłes na stronę terminali sprawdzić informacje. Ale czemu zajęło ci to prawie godzine.?

 22. Ktoś, kto nazywa swoich rodaków ” cholota ” jest rzeczywiście tytanem intelektu i przykładem osoby o wysokiej kulturze osobistej. Oczywiście stwierdzenie, że ” maja za**’*… za miskę ryzu’, ‚to również przykład niezwykłego poczucia taktu i intelektu godnego pozazdroszczenia.. Puknij się w czerep Rychu.

  • Nikt nie jest bardziej PiSowski niż ja. Wielokrotnie naPiSałem peany na cześć Wodza, Słoneczka Międzymorza, Kopacza Mierzei, Przeciwnika Chamskiej Hołoty. Plemiel, były doradca Tuska (uczył się u największego zdrajcy Polski, agenta Angeli), były prezes banku (ale on nie był banksterem) jasno określił gdzie jest miejsce Polaków, mają robić za miskę ryżu. Dla Peło minimalna płaca to było 6000, bo poniżej nie dawało się przeżyć to dla PiS już tylko miska ryżu, SUCHEGO.
   Ja właśnie chcę tej Polski, że każdy je ryż, miseczkę dziennie, fajnie mi to oceniać z oddalonego stołka opłacanego w €, płaci mi Soros za każdy wpis w € a nie w kopiejkach jak wielu z Was. Każdy Polak ma swój rozum, wie co mu potrzeba najbardziej, jest jeszcze wolnym człowiekiem, no tak już na 75%. Rząd bowiem nabył w Izraelu za grube miliony oprogramowanie Pegasus do śledzenia obywateli, macie jak u 007, tam zawsze był dobry i zły. A jak myślicie Pegasus jest używany przez Ziobro i Kamińskiego w jakim celu?

 23. do@Polaka uspokój się, bo zdaje się, że bije ci w dekiel. Nie widać kampanii wyborczej PiS-u w K-K. Szefowa PiS-u nie da rady naszemu przewodniczącemu PO, a on jak mówi tak zrobi i tak będzie. Nawet chce postawi

 24. Prezydent Duda nie potrzebuje ekstra bilbordów, plakatów itp. Uczciwi i prawdziwi Polacy widzą, słyszą i czują jego troskę o naród. Reklamują go jego działania na rzecz Polski i Polaków. Trzaskowskiego reklamują sterty palet, czyli strefa rekreacji i handlarze domów.

 25. toya- twoje wpisy to jest przykład mowy nienawiści.nie potraficie nawet udawać.tylko tak potraficie.obrażać. brak argumentów i budzi się agresja

 26. Śmiechu warte. Może ta pani kukułka zajęłaby się kampanią reklamową swojego faworyta, a nie ploteczkami przy herbatce z p. prezydent? Wszystkiego nie wiecie, a Sabinka się śmieje.

 27. Ale jaja w mieście wiszą plakaty i banery kandydatów na prezydenta, a pisowskich brak. Coś kiepsko pani szefowa pisu prowadzi kampanie oj kiepsko., a to nie rokuje wygranej wręcz przeciwnie szykuje się u nas klapa. Organizator słabo działa nie widać jego roboty.

  • Co Ty chrzanisz, wasyl.
   Sam widziałem na kuźnicczkach banery PADa.
   Nawet niektóre z uszkodzonymi obliczami, a jeszcze inne, po zniszczeniach od nowa podklejone.
   Wyglądał po tej operacji trochę jak Frankenstein, ale rozpoznawalny.

  • To nie są dyrdymały, że plakaty i bilbordy z Prezydentem Andrzejem Dudą są niszczone i zwyczjnie kradzione a innych kandydatów jak wisiały tak wiszą nienaruszone.
   Może ty@Wasyl masz z tym cos wspólnego, może ty je niszczysz i zrywasz?

 28. Szkoda dziewczyny dla pisu, tam same miernoty na które nie można patrzeć nie wspomnę o kobietach , fleje z tłustymi włosami. Nie wiem skąd te jej przekonania, bo nie brzydka i wygląda na normalną. Dziewczyno otrząsnij się i zmień przekonania. Być w pisie to wstyd!

 29. Wynik kiepski, bo nie było aktywnej . działalności pani pełnomocnik Kukolki. Wygląda na to, że nie nadaje się do kierowania PiS-em w K-K. Pan Nowak jest lepszy.

  • @etam czytam twoje wypociny i przecieram oczy ze zdumienia.
   Dla przypomnienia tobie i innym malkontentom z różnych partii podaję dane, które mówią same za się:
   Wybory 2015 I tura Powiat K-K
   Duda Andrzej 7445 głosów
   Komorowski Bronisław Maria 13 242 głosów
   Wybory 2020 I tura Powiat K-K
   Duda Andrzej 13 876 głosów
   Trzaskowski Rafał 13 537 głosów
   Łatwo posumować, że Pani Katarzyna Kukolka-Bogocz stanęła na wysokości zadania gdy w I turze wyborów prezydenckich Prezydent Andrzej Duda otrzymał 6431 głosółw więcej niż w I turze wyborów prezydenckich w 2015r. Natomiast Komitet Rafała Trzaskowskiego ma więcej…… o 295 głosów w stosunku do 2015r.
   Boli cię, że Powiatowe Struktury PiS pod przewodnictwem KOBIETY osiągnęły tak DUŻO, BARDZO DUŻO w naszym powiecie.

   • Pitolenie i nic więcej, bez tej czy innej persony wynik był też, by teraz taki sam. Tak czy siak Trzaskowski w mieście wygrał, a w powiecie działalności pełnomocnika nie było widać, a tak wygrał PAD. A jak to towarzystwo działa to ludzie mówią, że podobno na zewnątrz budynku nieźle słychać.

 30. No i co? Klapa pani Kukolka, kiepsko pod pani przewodnictwem wypadł Kedzierzyńsko-Kozielski PiS 12 lipca 2020 r. Lepiej i łatwiej jest plichcić zupy niż prowadzić powiatowe wybory. Kompromitacja i tyle. Honorowo było, by złozyć rezygnacje.

Skomentuj