„Wierzę w rozsądek w ramach Zjednoczonej Prawicy”. Violetta Porowska gościem Studia KK24.pl

22

Trwa największy kryzys koalicyjny od utworzenia rządu Zjednoczonej Prawicy i ciągle nie wiadomo, jakie decyzje zapadną przy ul. Nowogrodzkiej w Warszawie, głównej siedzibie Prawa i Sprawiedliwości. Cała sytuacja ma już swoje reperkusje. Zawieszona w członkach partii została poseł Katarzyna Czochara, która nie podporządkowała się dyscyplinie i głosowała przeciw tzw. ustawie futerkowej. O tym i nie tylko rozmawiamy w Studiu KK24.pl rozmawiamy z Violettą Porowską, szefową Prawa i Sprawiedliwości na Opolszczyźnie:

22 KOMENTARZE

 1. Jak tytuł artykułu głosi… To nasuwa się pytanie: kiedy i którzy politycy rządzący od 30 lat byli rozsądni ?
  To było do przewidzenia. Pycha i własne interesy doprowadziły do rozwalenia się PO i tak samo skończy PIS.
  Tego typu zlepki z różnych formacji nie maja możliwości długofalowego przetrwania. Zawsze zaczynają się kłótnie i zgrzyty kiedy chodzi o forsę i władzę, a zwłaszcza o przywództwo. Tak bo ich społeczeństwo w ogóle nie interesuje, no chyba tylko przed wyborami ale to też ściema.

 2. Tak kadzi kaczorowi, że chyba ma coś na sumieniu. Sprawa „futerkowców” jest bardziej skomplikowana niż się tej pani wydaje. Po co więc się wymądrza? I jak się śpieszy z wykluczeniem „koleżanki”. Czy to wykluczenie słowne tylko, czy pisemne? Coś mi tu śmierdzi. Szczytem cynizmu jest stwierdzenie, że jesteśmy dumni, że mamy szpital na covid. Czy to nie ona przyczyniła się do tego i dlaczego? Jak najdalej od Opola, bo miejscowi zjedzą? Kto na tym najwięcej zyskał? Pytań sporo, odpowiedzi brak. Przyjechała biadolić i biadoliła. Nic więcej nie powiedziała. Jak zwykle.

  • Żeby wstąpić do platfusów albo ich popierać to trzeba w ogóle nie mieć głowy. To był raj za ich rządów na zielonej wyspie. Taki był dobrobyt. Rudy tylko pasa ludziom kazał zaciskać a sami się dobrze bawili. Chyba masz klapy na ślepiach.

 3. Jako mądra głowa i ciągle członek partii rządzącej, w całej rozciągłości popieram starania Prezesa. Łubu dubu… Alleluja i do przodu. PiS jest partią ludzi najlepiej myślących, samych prawdziwych patriotów, samych prawdziwych Polaków. PiS musi trwać wiecznie. Trzeba odciąć przystawki, niech zostanie danie główne – Partia Prezesa. Ileż to razy Prezesie będzie Pan na łono brał zero, z tym trzeba skończyć. Ten człowiek Pana niszczy.
  Wszyscy POpieramy PiS. Opozycja już nie istnieje, Prezesie róbmy nowe wybory. HASŁA: 1000+, emerytury od 55, delegalizacja PO i Lewicy, Jachira ta z…ra do lochu, przystawki do kamieniołomów, wymiana kadr w radach nadzorczych i spółkach skarbu państwa. TKM

  Cały Kędzierzyn z Prezesem!!! Cisowa i Rogi też

  • Mów za siebie. Jakim prawem wyrażasz się w moim imieniu. Jak byś nie miał zakutego łba to byś wiedział że nie ma was, jesteście coraz słabsi . Przyjdzie czas że tylko smród po was zostanie do posprzątania.

 4. Niech pani Porowska uczciwie powie co robiła w przeszłości w Kędzierzynie-Koźlu i jakie miała stołki za rządów z SLD, AWS, PO PSL czy też PiS-u, a nie krytykuje i niesłusznie potępia swoją koleżankę partyjną.
  Pani Katarzyna Czochara nie jest jeszcze wyrzucona z PiS-u tylko zawieszona.
  Czy pani Porowska wie, że jest takie mądre pytanie z odpowiedzią „dlaczego dzwon jest głośny, bo wewnątrz jest pusty” Pani Porowska lepiej niech spojrzy na siebie. Na razie to wizerunek jest daleki od doskonałości i samokrytycznie oceni swoje postępowanie. Albowiem pic , glanc i lanie wody to nie są wielkie zalety.
  Więcej skromności, mniej głupoty, pychy i samochwalstwa, bo one prowadzą do upadku.

 5. trzeba być skończonym idiotą żeby zwierzęta nazywać naszymi braćmi, człowiek to człowiek a zwierzę to zwierzę, chyba że za „partnera” ma się zwierzę, no i dlaczego taki seksizm „bracia” a nie „siostry”. róbcie tak dalej a padniecie na ryj.

 6. Słucham i nie wierzę. Ona jawnie obcina na wizji swoją, wydawałoby się koleżankę. Brudy powinno się prać po cichu i w domu, a nie wywlekać na zewnątrz. Kulturą i inteligencją ta pani nie grzeszy. A może to jakieś zaszłe kompleksy względem pani Czochary? Duża, jak topola, a …., jak viola fasola.

 7. Ona pewnie zazdrości, że pani Czochara, jako poseł lepiej reprezentuje interesy Opolszczyzny w sejmie i bardziej dba o swoich, a nie tylko o siebie i nie działa na pokaz od czasu do czasu. Dlaczego nie odzywają się zausznice p. Fiolet: Ula, Kasia i Grażynka? Nie ma kogo i czego bronić? Też tak uważam.

 8. Jestem ciekawy jak sie teraz czuje pani poseł Porowska, która tak bezpardonowo potraktowała swoja koleżankę Katarzynę Czocharę pozbawiając ją funkcji pełnomocnika powiatowego w PiS. Pani poseł Katarzyna Czochara decyzją władz naczelnych PiS jest dalej szanowanym i cenionym członkiem PiS-u.
  Pani poseł Porowska pani swoim działaniem nie zbuduje swojego autorytetu i uznania wyborców, wręcz odwrotnie szkodzi .

 9. Jak szczupła, tak mądra. Ile tłuszczu, tyle wredoty, karierowiczostwa, parcia na szkło i zawiści. Taki PiS nie ma u mnie (i nie tylko) żadnych szans.

 10. Co ty babo bredzisz,.prawica czyli nacjonaliści czyli faszyzm, czy Hitler i Kaczyński z kimś kiedyś rozmawiali nie pierwszy doprowadził że Stalinem do największej zbrodnie historii świata, na szczęście Kaczyński jest zbyt głupi chociaż z niewiele brakowało a Trumpem mogli wywołać trzecia i ostatnią wojnę w historii ludzkości, zostało im jeszcze 11 dni, mam nadzieję że Trump już nie decyduje o boiskach nuklearnych?

Skomentuj