Wierni mogli zarazić się koronawirusem. Apel powiatowej stacji sanitarno-epidemiologicznej

53
Fot. Pixabay.com

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Kędzierzynie-Koźlu wystosowała komunikat dotyczący możliwego zakażenia koronawirusem podczas kilku mszy świętych odprawionych w kościele św. Marii Magdaleny w Długomiłowicach.

Potencjalne zagrożenie miało wystąpić podczas nabożeństw odprawianych o godzinie 7.30 i 9.00 w niedzielę, 1 listopada oraz podczas nabożeństw odprawianych w dniach 2-5 listopada o godzinie 17.00. Wierni, którzy w nich uczestniczyli są proszeni o obserwowanie swojego stanu zdrowia przez kolejnych 10 dni od nabożeństwa.

 

53 KOMENTARZE

 1. Ręce kapłana są uświęcone i nie przenoszą żadnych wirusów. Cowięcej – dotyk kapłana w każde miejsce na ciele czyni je zdrowszym i odkupionym.

 2. Nie chcę być tu posądzony o złośliwość ale hipokryzją jest pozwalanie na ceremonie kościelne…. Wszyscy wyznawcy katolicyzmu i PIS-u jak wypisywali komentarze pod artykułami dotyczącymi protestu kobiet….
  Jak krzyczeli że będzie większa zaraza….. A to w kościołach coraz częściej słyszy się o transmisji virusa.
  Przecież są msze w PIS-owskich mediach to jeszcze za mało ?

  • To słuchaj antypolskich platfusowskich mediów a nie skomlesz tutaj. Nie masz komu się wypłakać? Śliniak sobie załóż i wsadź smoka w paszczę.

   • Pajacu nie możesz być lewy bo tym gardzisz PIS-lamisto. Głupol sam sobie przeczy. Czy ja skomle, słyszałeś to baranie ? Nasłucha się tego satanisty z Torunia i jest jak w transie…. Ponad godzinę klepie w klawiaturę wypisując te banialuki ćwierćgłówek…
    Dodam ci tylko że tobie daleko do tych cech czyli :prawy, uczciwy, moralny – nawet nie wiesz co one oznaczają.

    • Turlaj dropsa patyczaku. Pajac to masz na drugie truflu. Już nie pamiętasz? Barana to sobie możesz palnąć w ścianę trutniu. Znalazł się najmądrzejszy przedstawiciel świata. Nie udawaj głupszego niż jesteś frędzlu. Ty nawet ćwiartki nie masz na tym krgosłupie. Klaun, który myśli, że jest w cyrku. Pacnij się w ten zakuty czerep, zanim coś spłodzisz, to się obudzisz.

     • Nie skacz pajacu boś nie w cyrku ….. Oj tam mamrota z dopalaczami się walnęło i teraz w pustym łebku się pierniczy. Ile czasu to fagasie klepałeś na klawiaturze ,a może ktoś ci pomógł bo sam nie potrafisz…. ? Ten zasób słów … ,chyba szkółka specjalna ukończona…. I do tego skutki spożywania powyższych używek i słuchania satanisty, który cię omamił…. To już nawet nie ćwerćgłówek to pustogłówek … Taka rada – palmusie nie stukaj więcej na klawiszach bo się zmęczysz….

     • Cze Helena ksywa Higiena. Widzę, że jakiś palant ma do ciebie problemator i myśli, że zabłysnął jak neon na domu rozpusty. Olej typa sikiem parabolicznym, bo ma rozwolnienie w czaszce. Typowy platdekiel.

     • Cze Helena ksywa Higiena. Widzę, że kolejny palant ma do ciebie problemator i myśli, że zabłysnął jak łajno na słońcu. To pewnie ten sam cymbalista co wcześniej, tylko głupa rżnie. Chyba leków nie wziął i mu odwala. Olej typa sikiem hiperbolicznym, bo ma zatwardzenie w czaszce. Typowy platflegmiarz.

     • oj nudzicie się tam pod krzyżem, nudzicie. weź newada ich stamtąd, bo odwala im na tym chłodzie stojąc cały dzień.

     • Chłopcze ty mi tu …. tępaku. Skaczesz jak małpa na gumie to, że jesteś upośledzony i to mocno, to nie znaczy, że inni nie myślą. Podajesz się za:”Hiperbola Hermenegilda, Parabola Hildegarda, Higiena Helena” i jak się ta wabisz, do tego niby „palik”, który podsyca… Gościu nie skrop tych bzdur bo tego czytać nie idzie. Po prostu większych durnot nie czytałem. Jak się nudzisz Kędzierzyn jest do posprzątania… Przynajmniej coś dla mieszkańców zrobisz pożytecznego. Bo jak na razie bezmózgi nieuku po szkółce specjalnej tylko pasożytujesz spotykając się z takimi oprychami jak ty i po kątach trąbicie mamroty do tego niszczycie mienie ,za które żeście nie zapłacili…

     • Cze Helena ksywa Higiena. Widzę, że kolejny jełop podający się za mieszkańca kędzierzyna ma do ciebie aluzje i myśli, że jest w cyrku, robiąc za klauna. To pewnie ten sam dekiel co wcześniej pod różnymi nickami, tylko głupa rżnie, aż wióry lecą. Wyzywa ludzi, bo jest pusty jak flacha po czystej. Chyba leków nie wziął i mu wali jak z centrali. Na przepustkę z wariatkowa wypuścili trutnia. A ten daje upust emocjom. Pobudzony jak gołąb na żerowisku. Typ się chyba z ptakiem na łeb zamienił. To taka maskotka forumowa. Zwoje pod kopułą ma chyba powiązane na supeł. Pieje w każdym wywodzie jak kogut, którego ścisnęli za przeponę. Jeszcze smarkowi mleko spod nosa spływa a udaje dorosłego a od cyca go oderwali dopiero. Wyszczekany jak szczeniak po kastracji. Olej typa sikiem sinusoidalnym, bo ma zrytą czachę młotem udarowym. Typowy platpędzel.

     • Jednak do palanta nic nie dociera teraz nazwał się Sinusoida Zenobia i powtarza jak małpa. Frajerze ty mi tu …. za cienki jesteś frędzlu. Skaczesz jak naćpana małpa na gumie to, że jesteś upośledzony i to mocno, to widać po twych dokonaniach lecz to nie znaczy, że inni nie myślą. Podajesz się za:”Hiperbola Hermenegilda, Parabola Hildegarda, Higiena Helena” i jak się ta wabisz, teraz za „Sinusoida Zenobia” do tego niby „palik”, który podsyca… Gościu nie skrop tych bzdur bo tego czytać nie idzie. Po prostu większych durnot nie czytałem. Jak się nudzisz Kędzierzyn jest do posprzątania… Przynajmniej coś dla mieszkańców zrobisz pożytecznego. Bo jak na razie bezmózgi nieuku po szkółce specjalnej tylko pasożytujesz spotykając się z takimi oprychami jak ty i po kątach trąbicie mamroty do tego niszczycie mienie ,za które żeście nie zapłacili…

     • Cze Helena ksywa Higiena. Widzę, że kolejny sklonowany cieć podający się za mieszkańca kędzierzyna ma do ciebie aluzje i myśli, że jest w pierdziszewie, robiąc za piernika. To pewnie ten sam gnom co wcześniej pod różnymi nickami, tylko głupa piłuje, aż iskry lecą. Wyzywa ludzi, bo jest pusty jak bańka po mleku. Chyba leków nie wziął i mu odbija jakby strzelił sobie z liścia w ryja. Na przepustkę z wariatkowa wypuścili pacana. A ten daje upust emocjom. Pobudzony jak mucha na kupsku podczas wyżerki. Typ się chyba z kijem na łeb zamienił. To taka maskotka forumowa. Niby zabawny a w dyni siano. Zwoje pod kopułą ma chyba powiązane na supeł albo nawet na węzeł. Wyje w każdym wywodzie jak wilk do księżyca, którego ścisnęli za wydmuszki. Jeszcze smarkowi mleko spod nosa spływa strumieniami a udaje dorosłego a od cyca go oderwali dopiero. Śliniak mu dać i smoka w paszczę. Wyszczekany jak doberman przy misce z żarciem. Olej typa sikiem cosinusoidalnym, bo ma zryty dekiel jak po przejechaniu kombajnem. Typowy platflegmiarz.

     • Ty se jaja robisz ? Tu porusza się inny temat niż ty tu wypisujesz. Weź się za uczciwą pracę gówniarzu. Piszesz jedne i te same kretyństwa pod różnymi pseudonimami. Jak widać cię ulica wychowywała bo słownictwo użyte takie, że włos na głowie się jeży.
      Mleko pod nosem, nic jeszcze nie zrobił dla tego kraju ale pyskować gnój potrafi. Dam ci radę smarku, skończ najpierw szkołę i zdobądź jakiś zawód oraz zacznij pracować, a dopiero się odezwij. Za tej złej komuny byś dostał pałą i już byś nie pyskował. Chamstwo w Państwie !

     • Cze Helena, ksywa Higiena. Następny gwiazdor się udzielił. Niejaki Gieniu po przeczyszczeniu i myśli, że zostanie maskotką forum. Jajecznicę sobie robię jak cię to interesuje. Gówniarz to masz chyba na drugie dziadku. Dla ciebie może to kretyństwa, bo nic nie kumasz już w tum wieku i nie ogarniasz rzeczywistości. Strzel sobie setę, to się obudzisz. Ciebie chyba chodnik wychowywał krawężniku. Wątpię żeby coś ci się mogło jeżyć na tej łysej kuli. Znalazł się pryk, zasłużony karwasz twarz. Smarki to ci lecą ale z kichawy. Weź chusteczkę, bo usmarujesz coś jeszcze tym gilem. Dam ci rade dziadygo. Zacznij najpierw szkołę a potem dyskutuj, bo próbujesz błysnąć jak kupsko na słońcu ale coś nie wychodzi. Pracuś się znalazł a w dyni pstro. Nie podskakuj, żebyś sobie tą pałą zębów nie wybił klamocie.

     • Cze Helena, ksywa Higiena. Widzę, że kolejne wcielenie pawiana za bardzo nie wie co spłodzić i ma jakiś problemator. Oprócz jakichś nawiasów i słówek typu hehe, nie potrafi chyba nawet puścić trzmiela. Wypisuje jakieś pierdolamento a chyba nawet nie wie, że już ocipiał od tych idiotyzmów.

     • Nie udawaj głupszej niż jesteś, bo żeś się teraz odbiła jak kupsko od skały. A tak gwoli ścisłości to pewnie ten sam cymbał, tylko płeć zmienił. Odnośnie smrodu to wali ci z ryja jak koniowi z kija. To tak w skrócie. Załapać to się możesz jeszcze na rozum więc smaruj do kolejki a nie tu poszczekujesz. Gdyby za powierzchnie mózgu pobierali podatek, to daliby ci rabat, sadząc po tych wypocinach.

     • Klementyna, Leonora czy jak się wabisz nie wydzieraj się bo z japy ci wali. Lepiej leć po chateau de jabol szacowny rocznik 2020. Może się załapiesz heheheh Tylko nie wyżłop :)))))

 3. Ostatnio Mateuszek w TV tak pięknie mówił, że w kościele nie ma wirusa bo jest kościół wysoki. Dla ciemnogrodu i wybrańców takie bajki opowiadał.

 4. Gregssonn idź się doucz z ekonomii. Sprawdź pojęcie inflacji, PKB w cenach niewyrownanych sezonowo. Na dokładkę sprawdź sobie wydatki kancelarii premiera i powiedz czemu zwiększyły się 11 krotnie za PiSu. O zwiększonych wydatkach sejmu nie wspominam. I dlaczego za każdym razem gdy PiS dorwie się do władzy to zamyka szpitale? Bo są tak zadłużone? Za PO zadłużenie szpitali wzrosło z 9 do 10 miliardów. Za pisdzielcow z 10 do 15.

  • Wzrost emerytur „gwardii sejmowej” do poziomu 8tysi na rękę, to w sumie pestka w morzu wydatków. Ciężka służba za czasów PiS musi zostać doceniona, ochranianie marszałka i najważniejszego posła to nie lada wyzwanie.

  • Nic z tego nie rozumiem. Jaka inflacja? Co to jest inflacja? To wszystko kłamstwo!!! PiS jest najlepszy na świcie a Jarosław to jak mój najlepszy wujek!! Mam jego zdjęcie na ścianie i zawsze robi mi się tak błogo jak patrzę mu w oczy i wkładam ręce pod kołdrę.

 5. Niech czarni dalej rozdają komunię obojętnie jak , lepszego kontaktu bezpośredniego nie ma nigdzie indziej,do puki ludzie tego nie zrozumieją szkoda strzepic język bo baranom nic do głowy nie wciśniesz,ale śmiało kuźniczki rozbudowane miejsca jest dość.

 6. Najwięcej do powiedzenia mają ci co do kościoła nie chodzą .Jeżeli d..pa tobie tli nikt cię do tego nie zmusza
  i po co tyle pie…enia

Skomentuj