Wiemy, co zaśpiewają znani kędzierzynianie. Niezwykły koncert charytatywny już w niedzielę

15

„Daj mi tę noc”, „Weź nie pytaj” i „Całuj mnie” to jedne z wielu piosenek, które usłyszymy w najbliższą niedzielę podczas koncertu charytatywnego „Manewry miłosne, czyli najpiękniejsze polskie piosenki o miłości”. W rolę wokalistów wcielą się znani kędzierzynianie, a wszytko w szczytnym celu.

Włodarze miasta, dyrektorzy przedszkoli, rzecznicy prasowi, dyrektor kozielskiego szpitala, Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej, Muzeum Ziemi Kozielskiej, prezes UTW i wielu innych znanych mieszkańców miasta postanowiło zaśpiewać podczas koncertu charytatywnego „Manewry miłosne, czyli najpiękniejsze polskie piosenki o miłości”. Wszystko w szczytnym celu. Zebrane fundusze zostaną przekazane na rzecz hospicjum.

W kozielskim domu kultury odbyło się losowanie piosenek, które będą wykonywane podczas koncertu. Prezydent miasta Sabina Nowosielska zaśpiewa piosenkę „Daj mi tę noc”, Wojciech Jagiełło „Weź nie pytaj”, sekretarz miasta Zbigniew Romanowicz wykona znany kawałek „Czy mnie jeszcze pamiętasz”, starosta Józef Gisman zmierzy się z piosenką „Uciekaj skoro świt”, dyrektor szpitala Jarosław Kończyło zaśpiewa utwór „Historia jednej znajomości”, szefa Miejskiego Ośrodka Kultury posłuchamy w piosence „Bo jo Cię kochom”, a rzeczników urzędu miasta i starostwa powiatowego  zobaczymy podczas interpretacji hitu sprzed lat „Całuj mnie”.

Na scenie Domu Kultury „Chemik” zaśpiewają również m.in. Teresa Bączkowska, Patrycja Bednarek, Danuta Ceglarek, Bolesław Bezeg, Wojciech Czapla, Barbara Ermisch-Lipniacka, Jolanta Gądek-Rypel, Alicja Górska, Michał Kacperczyk, Agnieszka Kossakowska, Joanna Koziarska-Kiziak, Krzysztof Ligenza, Izabela Migocz, Jarosław Makowski, Artur Maruszczak, Mariola Robaszewska, Ewa Sawicka, Justyna Sikora, Urszula Szałaj, Zofia Szopińska-Wisła, Wanda Taczalska i Dorota Stasikowska-Woźniak.

Bilety w formie cegiełek – cena min. 30 zł – dostępne w kasach kin „Twierdza” i „Chemik” oraz w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy kozielskim Rynku. Organizatorem zbiórki publicznej jest Caritas Polska, pieniądze zebrane ze sprzedaży cegiełek przeznaczone zostaną na hospicjum powstające w naszym mieście.

Koncert odbędzie się w niedziele 12 maja o godzinie 16 i 18 w Domu Kultury „Chemik” w Kędzierzynie-Koźlu.

15 KOMENTARZE

 1. Czy będzie relacja tv z tego wydarzenia przez jakiegoś tefałena, tefałpisa lub polsata?
  A może Trwam toto pokaże?

 2. Z tą panią nawet za dnia bym się nie pokazał,a piosenka „Daj mi tę noc” to ma się tak jak noc w wariatkowie. Widać że we łbach się już poprzekręcało tym radnym i robią sobie biby na koszt miasta czyli Towarzystwo wzajemnej adoracji. CZAS już skończyć z tym cyrkiem .

   • „Uderz w stół, a nożyce się odezwą”.

    Płeć zmieniona – zadowolony?
    Sądząc po stylu pisma i słownictwa powyżej, to pani Bączkowska. Naczelna gminna chamska wazelina, która dorwała się do „internetów” i jeszcze tą drogą stara się wylewać na innych pomyje, kto tylko śmie skrytykować panią N. i jej działania. Psychoterapia się kłania już dawno.

    Swoją drogą, ciekawe, kto wybiera takich typów na prezesów Uniwersytetu Trzeciego Wieku, który ma jakoś tam promować miasto.
    Jacy przedstawiciele, taka promocja. Jaki poziom, taki rozwój.
    Żenada.

 3. Pan dyrektor MOK coś słabo wygląda, może zamiast śpiewać odpocząłby sobie, a generalnie po co ten cyrk ?
  Autobusy nie zarabiają na siebie to Koziarska, przepraszam Koziarska-Kiziak chyba, zaśpiewać musi ? A Nowosielska, bardzo proszę, do tej piosenki chyba słabo się nadaje :)

 4. Tak panie Romanowicz. Pamiętam jak był pan szefem Straży Miejskiej i gdy przyjmował pan do pracy nowych ludzi to kazał im pan robić pompki na podłodze w swoim gabinecie.

 5. No, no, no! Szykuje się CIEKAWA imprezka😁
  Sabina będzie kusić „Daj mi tę noc…”.
  Wojtek POdkręca „Weź NIE PYTAJ !!”.
  A Józek OSTRZEGA „Uciekaj skoro świt”😕

  Może w kuluarach będzie tam jakaś BUNGA-bunga, czy co???😉

  Jak są jakieś zapisy na CZĘŚĆ NIEOFICJALNĄ, to MOŻE się zastanowię😉 POd warunkiem, że ……… 😁😉

  • opisz nam swoje życie w aspekcie bunga-bunga.
   Aha, nie ma co pisać…no trudno ale też cieszymy się, że na tym się skończy.

 6. Kogo to będzie interesować prócz samych pomysłodawców i wykonawców? Będą pajacować za publiczne pieniądze i zbierać na coś na co sami powinni zapłacić. Przecież stać miasto na finansowanie hospicjum. Pracowników UM, jak zwykle „zmobilizują” i „zachęcą”, żeby z rodzinami zapełnili salę i klaskali … Media będą się prześcigały w euforii nad „talentem” wykonawców, bo takie są lokalne media. A miasto, jak szarzało i pustoszało, tak i dziać się to będzie nadal. Mam nadzieję, że nikt z opozycyjnych radnych w tym czymś nie będzie uczestniczył.

 7. Potrzebne by były jeszcze nowe autobusy, hale sportowe przy każdej szkole, jakiś basen w Koźlu. To śpiewajcie w tej intencji jeszcze!

Skomentuj