Wielkie pompowanie na kozielskim rynku. W piątek kolejna odsłona projektu ĆWICZĘSTO

4

Po raz kolejny młodzież z Kędzierzyna-Koźla zachęci mieszkańców miasta do aktywności fizycznej. W piątek, 18 września na kozielskim rynku odbędzie się konkurs pompek.

ĆWICZĘSTO to projekt, którego głównym partnerem jest Grupa Azoty, współfinansowany przez Urząd Miasta Kędzierzyn-Koźle, organizowany w ramach zwolnionych z teorii. Na facebookowym profilu organizatorzy prowadzą serię zajęć online z profesjonalistami świata sportu, diety, psychologii i z utytułowanymi sportowcami.

W ramach wydarzenia organizowane są eventy zachęcające do aktywności fizycznej. Najbliższy odbędzie się w piątek, 18 września na kozielskim rynku. Tym razem uczestnicy zabawy będą wykonywać pompki, na najlepszych czekać będą nagrody finansowe i rzeczowy, każdy, kto spróbuje swoich sił może liczyć na upominek ufundowany przez organizatora.

4 KOMENTARZE

  1. Kuśkowo, że w Koźlu i jeszcze w godzinach szczytu. Nie chce mi się tłuc z Kentucki. Jakbym wiedział przynajmniej ile tych pompek wystarczy zrobić żeby coś fajnego zgarnąć. Mogli dać jakieś minimum np. 50, bo do setki będzie mi ciężko teraz dojść w jednej serii, bez konkretnego treningu. A jest mało czasu.

  2. Dosłownie KAŻDY otrzyma nagrodę. Godzinę zmieniliśmy w drodze głosowania na 16, głos większości. Jednak zapraszamy serdecznie bo szykuje się super wydarzenie!
    Peace!

Skomentuj