Wielkie czerwone serce na plastikowe nakrętki stanęło przed Komendą Powiatową Policji

10

Serca na plastikowe nakrętki są coraz bardziej popularne. Dzięki nim można pomóc chorym i potrzebującym. Z inicjatywy Klubu HDK PCK „Kropelka Krwi” działającego przy IPA Kędzierzyn-Koźle przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu stanęło serce na nakrętki. Będą one przekazywane osobom potrzebującym i fundacjom.

Wielkie czerwone serce na nakrętki stanęło przed budynkiem Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu. Przedsięwzięcie zainicjowane przez Klubu HDK PCK „Kropelka Krwi” zostało wykonane dzięki wsparciu jednej z kędzierzyńsko-kozielskich firm.

Policjanci i pracownicy kędzierzyńsko-kozielskiej policji od dawna przynoszą do pracy plastikowe nakrętki, by przekazać je na rzecz osób, które potrzebują pomocy i często wymagają codziennej, kosztownej rehabilitacji. Teraz w zbiórce nakrętek będzie pomagać wielkie czerwone serce. Zebrane nakrętki trafią do osób potrzebujących i fundacji.

Źródło: Komenda Powiatowa Policji w Kędzierzynie-Koźlu

10 KOMENTARZE

  1. A czy można do pojemnika wrzycić pałę czarną plastikową obronną o nazwie tomfa? A zostawić sobie tą milicyjna białą gumową zwaną czule lola lub andzela? A czy czasami szlachetny gest i materiał z zakrętek nie zostanie wykorzystany- odlany na nowe czarne pały? Kiedyś hitlerowcy przetapiali rodzinne zastawy dzwony i tp. Na armaty. Boję się… no i nie wiem kto jest i jak wyglada dzielnicowy. Ważne są dziś zakrętusie😚

  2. Dlaczego to duże serce stoi obok kom.policji?Czyżby nie było miejsca dla tego serca bliżej centrum,tam gdzie jest więcej przechodniów i dla ich wygody.

  3. Polak Jan i Polka Olka kochają pomagać jeżeli nic ich to nie kosztuje.
    Wrzuci nakrętkę jeden z drugą i przez rok chodzą dumni z siebie że bezinteresownie pomogli ,jak mogli najlepiej po prostu jak było można.

  4. Co za artykuł, co to za news w ogóle. Równie dobrze możecie napisać, ile psich g..n zebrały ekipy sprzątające w Parku Orderu Uśmiechu albo że dzisiaj świeci słońce a wczoraj nie świeciło, tylko był śnieg z deszczem. Poza tym nawet jeśli ta notka ma cel informacyjny, to się mija z celem, bo nikt normalny nie będzie chodził w tak słabo skomunikowany punkt tylko po to, żeby wyrzucić nakrętki. Sów brak.

Skomentuj