Wielkie akrobatyczne show na urodziny miasta. Bezpłatne wejściówki

0
Foto: Teatr Ocelot

Wielkimi krokami zbliżają się urodziny Kędzierzyna-Koźla. Z tej okazji miasto tradycyjnie już zaprasza mieszkańców do Hali Azoty. W tym roku czekają nas wyjątkowe przeżycia artystyczne. Zobaczymy teatralno-akrobatyczną interpretację „Snu nocy letniej” Williama Szekspira.

Przez całe lata urodziny miasta przypadające 15 października przechodziły właściwie bez echa. To zmieniło się trzy lata temu, gdy Kędzierzyn-Koźle obchodził 40-lecie połączenia Sławięcic, Kędzierzyna, Kłodnicy i Koźla w jeden organizm. Wówczas z okolicznościowym koncertem w Hali Azoty wystąpiła Filharmonia Zabrzańska. Wydarzenie zostało bardzo ciepło przyjęte przez mieszkańców. Postanowiono więc ustanowić nową tradycję i świętować urodziny miasta każdego roku.

Już w sobotę, 13 października o godz. 18. w Hali Azoty wystąpi Teatr Ocelot z akrobatyczną interpretacją „Snu nocy letniej” Wiliama Szekspira.

Bezpłatne wejściówki będzie można odbierać od 1 października w kancelarii urzędu miasta, kasach kin „Chemik” i „Twierdza” oraz we wszystkich placówkach Miejskiej Biblioteki Publicznej.

Skomentuj