Wielkanocne prezenty dla pracowników kozielskiego szpitala zakaźnego od samorządu województwa

5

W Wielki Piątek do szpitala w Koźlu, obecnie działającego jako jedyna placówka zakaźna dla pacjentów z koronawirusem, dotarły wielkanocne paczki dla personelu, który w ostatnich tygodniach stoi na pierwszym froncie walki z epidemią.

– Dziś, w imieniu samorządu Województwa Opolskiego i Marszałka Andrzeja Buły przekazałem Jarosławowi Kończyło, dyrektorowi Szpitala w K-Koźlu 740 paczek dla pracowników tego bardzo ważnego szpitala w naszym Regionie. Wesołych i Spokojnych Świąt dla Wszystkich pracowników tego szpitala! Zakup paczek został zorganizowany przez Departament Koordynacji Programu Operacyjnego (…) ze środków europejskich – przekazał Roman Kolek, wicemarszałek województwa.

Prezenty zostały przekazane dyrektorowi SP ZOZ Jarosławowi Kończyło, następnie trafią do rąk pracowników.

5 KOMENTARZE

 1. Po prostu żenada. Ludzie bezpośrednio narażają swoje życie ratując innych. Ryzykują zdrowie swoje i swojej rodziny i w zamian dostają…prezent z babką i jajkiem.
  Przy okazji w eter idzie informacja i dodatku pienieznym dla policjantów, żołnierzy, listonoszy.
  A medycy…prezenty z babką.
  Panie Marszałku…WSTYD.
  A na miejscu Dyrektora wstydzilbym się przekazywać te podziękowania.
  Chory kraj!

  • Dziękuję za paczkę której nie otrzymałam ja jak i inne kolezanki.Jestesmy od samego początku pandemi na dyżurach na oddziale zakaźnym/wewnętrznym/. Widocznie owe paczki byłydla wybranych osób. Dziękujęza życzenia.

 2. No i cała prawda o propagandzie obecnej władzy,paczki były ale się rozeszły,dobrze że szpitale mogą liczyć na miejscowych darczyńców którzy nie wypinają klaty po ordery, odznaczenia i premię za walkę kokowirus,a robią swoje ,pomagają jak umieją.

Skomentuj