Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy gra już trzy dekady. Wolontariusze kwestują na ulicach miasta

4

Już po raz 30. na ulicach miast można spotkać wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z puszkami i czerwonymi serduszkami. Przez całą niedzielę przemierzają oni także ulice Kędzierzyna-Koźla, aby zebrać pieniądze na tegoroczny cel akcji.

Sztab WOŚP w Kędzierzynie-Koźlu jak co roku zorganizowano w Miejskim Ośrodku Kultury przy alei Jana Pawła II. Podczas tegorocznego finału odbywającego się pod hasłem „Przejrzyj na oczy”, fundacja Jurka Owsiaka zbiera pieniądze na zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenie wzroku u dzieci.

Wolontariuszy można spotkać przy sklepach, kościołach i ruchliwych ulicach miasta. Każdy może wspomóc 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy online. eSkarbonka to „wirtualna puszka”, do której możesz kwestować bez ograniczeń i nie wychodząc z domu – link do eSkarbonki sztabu Kędzierzyn-Koźle.

4 KOMENTARZE

    • Nie złodziej tylko biznesmen. Ja co miesiąc płacę ok 500 zł składki zdrowotnej, ale powszechnie panuje przekonanie, że bez WOŚP to służba zdrowia by się zawaliła. Jest to na pewno jakaś pożyteczna akcja ale nie wpływa ona w żaden istotny sposób na stan finansów służby zdrowia. Ale na pewno te 10%, które fundacje mogą wykorzystać na własne potrzeby to łakomy kąsek dla kilku osób. Jest się czym dzielić.

    • Złóż donos jeśli masz dowody na nieprawidłowości !

      Donosy to taka Polska specjalność, już Gestapo twierdziło, że bez polskich donosów nie wiedzieli by połowy tego co się w okupowanej Polsce dzieje.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj