Więcej parkingów przy Muzeum Ziemi Kozielskiej. Miasto przygotowuje inwestycję

9

W centrum Koźla przybędzie miejsc postojowych. Urząd miasta przygotowuje się do budowy parkingu w sąsiedztwie Muzeum Ziemi Kozielskiej. Na niezagospodarowanym dotąd terenie swoje samochody będzie mogło zostawić co najmniej kilkunastu kierowców.

Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac, plany inwestycji zostaną skonsultowane z mieszkańcami. Podczas spotkania urzędnicy zaprezentują opracowaną koncepcję programowo-przestrzenną. Będzie również okazja do przedyskutowania zaproponowanych rozwiązań projektowych. Koncepcja zadania jest już dostępna pod tym linkiem.

Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w najbliższą środę (24.02) o godzinie 16:00 w sali nr 229 urzędu miasta przy ul. Piramowicza 32.

9 KOMENTARZE

  1. Budowa parkingów jednopoziomowych, w okresie rozwijającej się gwałtownie motoryzacji, to tylko niepotrzebne zajmowanie miejsca i wydawanie pieniędzy.

  2. parkingi pewnie płatne ale nic w zamian. jak spadł śnieg to nikt nie odśnieżał ich, jak stopniał, to nikt śmieci i kup nie zbiera.

  3. Znów wyrzucanie kasy w błoto !! Czy oni kiedykolwiek pomyśleli o tym by dać coś więcej na bezdomne zwierzęta ? By pomóc schroniskom i innym organizacjom jak np Otoz ? Które maj duży problem z domami dla zwierząt i ogólnie interwencjami których w obecnych czasach jest dużo więcej ? Ci pseudo właściciele którzy zostawiają chore i wygłodniałe psy przypięte na śmierć i zdane na łaskę dobrych ludzi powinni ponieść surowe konsekwencje ,a skoro miasto i ogólnie nasz rząd nie potrafią takich konsekwencji wyciągnąć to powinni opłacać pomoc dla takich biednych poszkodowanych psów i kotów ! Kto im pomoże jeśli nie ludzie ? ! Ci prawdziwi !!! Chociaż teraz to o takich ciężko i na pewno w rządzie ich nie ma …

    • Sprowadzić Chińczyków i problem bezpańskich psów, kotów się rozwiąże. Z tym, że to brunatnym koszulom mogłoby nie zasmakować.

  4. Kolejne miliony w błoto, nie lepiej powiększyć jakieś parkingi przy urzędach czy w innych miejscach gdzie ludzie faktycznie przyjeżdżają coś załatwić a nie przy muzeum w którym historia naszego miasta jest opowiadana przy pomocy schodów zastawionych starymi żelazkami? Bylem, widziałem za darmo, nie wiem i chyba wole nie wiedzieć jak czują się ci, którzy za zwiedzanie tej „atrakcji” zapłacą….

Skomentuj