W centrum Koźla przybędzie miejsc postojowych. Urząd miasta przygotowuje się do budowy parkingu w sąsiedztwie Muzeum Ziemi Kozielskiej. Na niezagospodarowanym dotąd terenie swoje samochody będzie mogło zostawić co najmniej kilkunastu kierowców.
Przed rozpoczęciem jakichkolwiek prac, plany inwestycji zostaną skonsultowane z mieszkańcami. Podczas spotkania urzędnicy zaprezentują opracowaną koncepcję programowo-przestrzenną. Będzie również okazja do przedyskutowania zaproponowanych rozwiązań projektowych. Koncepcja zadania jest już dostępna pod tym linkiem.
Spotkanie konsultacyjne odbędzie się w najbliższą środę (24.02) o godzinie 16:00 w sali nr 229 urzędu miasta przy ul. Piramowicza 32.
Budowa parkingów jednopoziomowych, w okresie rozwijającej się gwałtownie motoryzacji, to tylko niepotrzebne zajmowanie miejsca i wydawanie pieniędzy.
Brawo za mądre pomysły ! A co można zwiedzać ? Te ruiny ? Podobne są na Skarbowej 3E nawet można je kupić w Starostwie.
parkingi pewnie płatne ale nic w zamian. jak spadł śnieg to nikt nie odśnieżał ich, jak stopniał, to nikt śmieci i kup nie zbiera.
Znów wyrzucanie kasy w błoto !! Czy oni kiedykolwiek pomyśleli o tym by dać coś więcej na bezdomne zwierzęta ? By pomóc schroniskom i innym organizacjom jak np Otoz ? Które maj duży problem z domami dla zwierząt i ogólnie interwencjami których w obecnych czasach jest dużo więcej ? Ci pseudo właściciele którzy zostawiają chore i wygłodniałe psy przypięte na śmierć i zdane na łaskę dobrych ludzi powinni ponieść surowe konsekwencje ,a skoro miasto i ogólnie nasz rząd nie potrafią takich konsekwencji wyciągnąć to powinni opłacać pomoc dla takich biednych poszkodowanych psów i kotów ! Kto im pomoże jeśli nie ludzie ? ! Ci prawdziwi !!! Chociaż teraz to o takich ciężko i na pewno w rządzie ich nie ma …
Sprowadzić Chińczyków i problem bezpańskich psów, kotów się rozwiąże. Z tym, że to brunatnym koszulom mogłoby nie zasmakować.
Kolejne miliony w błoto, nie lepiej powiększyć jakieś parkingi przy urzędach czy w innych miejscach gdzie ludzie faktycznie przyjeżdżają coś załatwić a nie przy muzeum w którym historia naszego miasta jest opowiadana przy pomocy schodów zastawionych starymi żelazkami? Bylem, widziałem za darmo, nie wiem i chyba wole nie wiedzieć jak czują się ci, którzy za zwiedzanie tej „atrakcji” zapłacą….
Po co budować parking? Dla kogo? Całą płyta rynku to jeden wielki parking. Kto i kiedy posprząta ten syf po zimie?
Zamiast przeznaczyć to na skwer na zieleń to zaś beton.
Na pewno najbardziej zadowoleni będą ci co mają okna z tamtej strony i ogród z grillem.