„Widzimy ogromne poparcie dla Rafała Trzaskowskiego”. Robert Węgrzyn gościem Studia KK24.pl

70

Robert Węgrzyn, pełnomocnik wyborczy Rafała Trzaskowskiego w powiecie kędzierzyńsko-kozielskim, nie ma wątpliwości, że to właśnie kandydat Koalicji Obywatelskiej zwycięży wyścig o najważniejszy urząd w Polsce. „W społeczeństwie doszło do przesilenia, od 16 lat jestem w polityce, ale takich wyborów nie pamiętam” – mówi w Studiu KK24.pl:

70 KOMENTARZE

 1. Nie ma ciekawszych tematów niż ten bełkot polityczny ? Wszystkie media ukierunkowane w stronę wyborów.
  Już mam tego dość obiecują, a durnie na nich głosują.

 2. W roku 80 na lekcji historii spytałem o Katyń i zostałem usunięty z zajęć lekcyjnych za drzwi Brawo czerwony elektorat Potrzaska.

 3. Chyba tylko wy poprzecie, czyli stare komuchy i ich potomkowie widzicie Rafałka na tym urzędzie. Kto normalny poprze stypendystę Sorosa, miotającego się między Rabiejem i Biedroniem? Normalny nikt, ale POpaprani i owszem. Na szczęście, takich czerwonych miast jest już w Polsce coraz mniej.

  • Gombrowicz nie przewidział, że u nielicznych pupa znajdzie się w miejscu gęby i na odwrót, a łydka w ogóle się nie wykształci. A jednak takie fenomeny występują w przyrodzie…

 4. Pan Trzaskowski zdaje się jest kolegą Pana złodzieja Tuska,który to przekręcił nas na 153 miliardy,podniósł wiek emerytalny,podwyższył lub stworzył 21 podatków,o aferach nie wspominam.Nie macie Państwo dosyć tych rynsztokowych ustawek.PisPO jedno zło.

 5. Pan Trzaskowski jest niewątpliwie bardzo przystojnym młodym człowiekiem. Ale na tym Jego zalety się kończą. Pan Duda przewyższa Go kompetencjami, wrażliwością na problemy społeczne czy kulturą osobistą. Tak więc niestety, mój głos ma Obecny Prezydent.

 6. Oj Panie Węgrzyn, po co się Pan w to pcha. Lepiej zrobiłby Pan np. nadal lobbując na rzecz budowy małej obwodnicy Kędzierzyna, niż uczestnicząc w tej szopce, jaką jest próba uczynienia z Trzaskowskiego zbawcy narodu. Nic z tego nie wyjdzie, no może poza tym, że Trzaskowski po przegranej długo będzie lizał polityczne rany…

  • My mieszkańcy Kędzierzyna-Koźla żądamy raju podatkowego, lotniska, metra z Koźla do Sławęcic. Ma być to teraz. W naszym mieście.

 7. 16 lat w polityce czyli 16 lat wstydu dla miasta daj pan spokój , ale to nie przeszkadza czerwonym i tęczowym dalej zapraszać tego partacza. Jakie miasto taki polityk WSTYD.

 8. Czy u nas też będą budowane miejsca rekreacji i wypoczynku z europalet na betonie?
  Na początek Trzaskowski pokazał w Warszawie, że to jest super pomysł na wyrzucanie publicznych piniendzy :-)

  • Oczywiście. Po co miejsca pracy i dobre zarobki ? Ludzie mają się odreagować frustracje nie mogąc utrzymać siebie i swoich rodzin po całkowitym dojściu KO do władzy.

 9. O ! ten pan co proponował radnej PiS zakład o butelkę dobrego alkoholu (spirytusu ? wódy ?), jego pełne zadufania puste gadanie nie pomoże, zwykli ludzie wybiorą Andrzeja Dudę, to przyszłość dla młodych a nie jak zwykle posady dla kumpli z ferajny i swoich ludzi, mamy wybór !

 10. Ja uważam jako ekspert, że Duda to najlepsza opcja. Skromny doktorek z prowincjonalnej uczelni, klękający przed biskupami, łapiący hostię i dyskutujący z każdym (np. leśne ruchadło), to najlepsza opcja. Jego twardy kręgosłup moralny i zdecydowane postawy, pewność siebie mnie przekonują do mojej decyzji. Zawsze z Trumpem staje jak partner, a ba nawet go przewyższa w wielu kwestiach, ma pierwszą żonę. A tej żonie kupił apaszki za 30tys. i zakładki kupił do książek za 15tys. Duda to skromny prezydent, jeździ polskim Autosanem po kraju.
  Roztrzaskowski rozwali nam cały kraj, ta jedność jaka teraz dzięki PiS i Dudzie w Polsce panuje ta miłość Polaka do Polaka, brata do brata nigdy dotąd nie była tak silna. Chciałbym by dalej Polska na arenie światowej pięła się we wszystkich rankingach, by Wiadomości tvp były moją kopalnią wiedzy i kraju i świecie. To dzięki Dudzie Kurski został odsunięty od mówienia mi nieprawdy.
  Tak to Wy chamska hołoto doprowadzacie ten kraj do ruiny, dzięki PiS został on odbudowany i nie musimy już przed Trumpem się schylać gdy on przy biurku siedzi. W 5 lat kraj powstał z ruin, dzięki PiS działa port w Kłodnicy, kwitnie, jest bardzo ekologiczny, bluszcz zarasta i pnie się po zbiornikach. Azoty zarządzane przez prężnych managerów delegowanych przez PiS jest kluczową firmą regionu, wszystkie złogi PO już wyrugowane musiały szukać mniej intratnych zajęć. Żaden człowiek PO czy lewicy nie powinien piastować stołka, samorząd powinien być rozwiązany, bo partia nie ma na niego wpływu, a to nie jest dobrze.
  Chciałem się do PiS zapisać i płacić składki w € ale nie zostałem mile przyjęty. Dziwne, ja Prawdziwy Polak nie mogę w partii PiS dać tego co mam najcenniejsze: służalczość, ślepe oddanie słusznej idei, wiedzę z najlepszych uczelni w Toruniu i Lublinie, władam rosyjskim, węgierskim i koreańskim. To chyba za wiele, byłbym zbyt dużą konkurencją dla działaczy terenowych, tego się właśnie obawiałem. To dzięki wstąpieniu do Partii liczyłem na szybką karierę w strukturach. W PiS bardzo szybko można się dostać do różnych Rad Nadzorczych spółek skarbu państwa. Tam wymagana jest ciężka praca raz , dwa razy w miesiącu ale można ją łączyć w kilku spółkach.
  Tutaj jest wielu zwolenników PiS, jesteście wierzący i wierzycie, że tylko PiS jest właściwą drogą, tak macie rację ale ja mimo kilogramów wazeliny nie mam otwartych drzwi, co jest ze mną nie tak?
  Chciałbym być jak wy, wierzyć w jedyną słuszną drogę i jestem gotów buty Prezesa szorować, zakładać, wiązać i zaciągać się przy tej pracy. Na miesięcznicach gotów podnóżkiem być, termoforem w zimny dzień a tu nic. Moje oddanie nie ma odzewu, a to powoduje obawy, że o 6.00 wyważa mi drzwi, tak człowiek tracący nadzieję jak u Sołżenicyna sam karze siebie i myśli mu błądzą. W czym jestem gorszy od Suskiego czy Kuchcińskiego, jeden znajomy carycy Katarzyny drugi nieletnich Ukrainek, no tak nie znam nikogo w Rosji, nigdy nie próbowałem nieletniej.

  Powiedzcie mi drodzy zwolennicy PiS jak żyć, by być jak wy elitą tego kraju. Jedna z opcji to sprzedać dom o wartości 1mln zł i nabyć skromny drewniany domek w Kieleckiem czy na Podlasiu. Ale nie umiem się posługiwać dość dobrze nożem i nie jestem tajojkiem z pochodzenia. Jestem Polakiem jak wy i mam szlacheckie pochodzenie, a ba 30 – 40 pokoleń temu za czasów pierwszych Piastów to Mieszko jest moim wujem i to jest udowodnione.

  Jako, że KK to miasto, które dało szansę Prawdziwym Polakom z centralnej/wschodniej Polski, pełne jest imigrantów wewnętrznych ten tygiel kultury zaboru rosyjskiego, potomków szlachty, a nie pańszczyźnianego chłopstwa bez ziemi eksploduje tu na forum mądrością i wzajemną kulturą. Jesteście tacy wspaniali, że nigdzie nie ma tak dobrze jak tu. No i czekam na odpowiedzi na powyższe pytania, dziś miałem czasu wiele bo nie było procesji, ależ się rozpisałem…

 11. Trzaskowski zmiażdży w KK nieudolnego i żenującego Adriana. Czas się z tym pogodzić pisowskie trolle. Wybory się wygrywa przy urnach a nie pisaniem w sieci

 12. Na Trzaskowskiego będą głosować wszyscy nieuczciwi i krętacze bo swój będzie popierał swojego. To bardzo wyraźnie widać w naszym mieście. Ludzie kierujacy się wartościami wiedzą na kogo mają glosowac. Głosujmy za człowiekiem wartościowym a nie zmiennikiem!

 13. Człowieku idą wybory Ty znów z jaskini wyszedłeś i co to nie zrobisz ? Na poprzednich wyborach coś o Koźlu Porcie było mówione i co ? Dupa w krzakach tyle z Ciebie pożytku

 14. Ludzie, opamiętajcie się. Oczywiście, że PAD jest związany z obozem PIS. Ale to daje możliwość uchwalania ustaw służących najsłabszym obywatelom.
  Jeżeli wygra Trzaskowski, który jest totalnym zakładnikiem swojego obozu politycznego to przez kolejne trzy lata PIS nie uchwali żadnej ustawy prospołecznej. Będą się gryźć jak bulteriery.
  Tego chcecie? Naprawdę?

 15. Alina ma rację musimy myśleć przy urnach przede wszystkim o sobie. a PAD jest gwarantem stabilizacji ,czy się to komu podoba czy nie, i nie będę się zakładać o flaszkę jak pan radny Nowak o wygraną.

  • jeślu huyjnia to stabilizacja, mięso w 2 miesiące zdrożało o 10-15%, pieczywo o 20% (nie marketowy gniot) to wyPAD, Polska to państwo dla BOGACZY albo członków Rad NAdzoeczych. Urban mówił, rząd się wyżywi, widać lata 80 wróciły, jak słucham Kaczyńskiego to słyszę zaplutego Gomółkę

  • kuzynie Kazika z przystanku przy PKS, wbij sobie do głowy, że to co nazywasz podglądaniem, robisz codziennie z twoim tvpis. Ślinisz się ciastko?

 16. Do @Rychu, taki lepszy Ryszard.
  Traszkowski ogłosił casting na aktorów którzy mają zagrać ludzkość w platformianym spocie wyborczym. Może Rysieńku wystartujesz do tej światowej filmowej produkcji? Zamiast tu się produkować bez sensu i za friko, to zarobisz se parę erło. Platforma dobrze płaci swojakom, a jak już ktoś jest z BOLSZEWII, to dopiero możesz się nachapać :-)

  • Odezwał się rosyjski uczony Pietia, chylę czoła nad sformułowaniem epokowego równania Pieti Gorasa… Pospaceruj i zaczerpnij powietrza na Placu Aluminiowa i Placu Burzowa…

 17. Ludzie kupujcie dobre wina,bo może zabraknąć.Rychu znowu się ujawnił i pisze,pisze,pisze itd.,itp.Do wypisania jeden krok.Coś facet musi robić,żeby zaistnieć w lokalnych mediach.

 18. „Ostatniej nocy doszło niestety w Kędzierzynie-Koźlu (i nie tylko u nas) do aktów wandalizmu wobec materiałów wyborczych naszego kandydata (i nie tylko jego).” Kto zrobił ? Kto zrobił ? Może PO, KO sami zrobili dla kampanii wyborczej ? Całkiem możliwe !

 19. Trzskowski kolego Węgrzyn wygląda bardzo nieświeżo … Nie ogolony , twarz spocona , odnoszę wrazenie że nie zmienia skarpetek i majtek ..

Skomentuj