Widząc takie rzeczy, najlepiej od razu wezwać policję. Wracamy do sprawy onanisty z autobusu

0

Nasz wczorajszy artykuł wywołał ogromne poruszenie i spotkał się z dużym odzewem czytelników. Młode kobiety podróżujące autobusami są prześladowane przez mężczyznę, który obserwując je, niemalże jawnie się przy tym onanizuje.

Więcej: Zboczeniec prześladuje dziewczyny w autobusach. Onanizuje się na ich oczach. Mamy nagranie

Dziewczyny mają już tego dosyć. Jedna z nich nagrała telefonem poczynania chłopaka i za naszym pośrednictwem upubliczniła wideo, licząc na to, że to go zawstydzi i powstrzyma przed dalszym sianiem zgorszenia.

Wkrótce skontaktowali się z nami kolejni czytelnicy, przysyłając więcej nagrań i zdjęć wykonanych w ostatnim czasie w autobusach komunikacji publicznej. Niektóre z nich są dużo bardziej obsceniczne niż nagranie, które zdecydowaliśmy się opublikować. Według autorów przedstawiają one tę samą osobę.

Zgodnie z zapowiedzią, w tej sprawie skontaktowaliśmy się z Komendą Powiatową Policji w Kędzierzynie-Koźlu. Jak poinformowała nas sierżant Dorota Bagrowska, w ostatnim czasie policjanci nie przyjęli żadnych zgłoszeń dotyczących obscenicznego zachowania w autobusach komunikacji publicznej. Prosi także, aby osoby, które są świadkami takich sytuacji, niezwłocznie zawiadamiały o tym policję, dzwoniąc na numery alarmowe 997 lub 112.

Skomentuj