Widząc nadjeżdżające auto wypchnął kobietę i dziecko na chodnik. Poszkodowany ma złamaną nogę

2

Wracamy do wczorajszego wypadku, do którego doszło w godzinach wieczornych na przejściu dla pieszych na ulicy Ignacego Łukasiewicza w Koźlu.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godz. 18 w rejonie przejścia dla pieszych na ulicy Łukasiewicza w Koźlu. Samochód osobowy potrącił rodzinę, znajdującą się na oznakowanym przejściu, a następnie odjechał z miejsca wypadku. Więcej informacji w artykule – Samochód wjechał w rodzinę na przejściu dla pieszych. Kierowca zbiegł z miejsca.

Jak potwierdził Jarosław Kończyło, dyrektor Szpitala Powiatowego w Kędzierzynie-Koźlu, do placówki przetransportowano poszkodowanych rodziców, gdzie udzielono pomocy medycznej.

W wyniku zdarzenia dziewczynka, jak i matka doznały ogólnych potłuczeń, mężczyzna miał złamaną kość nogi. Z nieoficjalnych informacji wynika, że mężczyzna widząc zagrożenie, odepchnął kobietę oraz dziecko na chodnik, samemu zostając potrąconym. Dzięki jego reakcji, udało się uchronić 4-letnią dziewczynkę oraz jej matkę przed poważniejszymi obrażeniami.

– Policja Kędzierzyn-Koźle szuka świadków potrącenia pieszych na oznakowanym przejściu, do którego doszło wczoraj (2.02.23r.) około godz. 18.00 na ul. Łukasiewicza w Kędzierzynie-Koźlu. Jeśli posiadasz jakiekolwiek informacje na temat wypadku, skontaktuj się z nami pod nr tel. 47 863 42 66 – apelują policjanci.

2 KOMENTARZE

  1. miasto obkamerowane do granic rozsądku. może by psy poszły w miasto i obwąchały swoje monitoringi, orlenu, banku, sądu, placu raciborskiego i dalej; którędy mógł przejeżdżać ten skórvensen, przecież poszkodowany wskazał markę i kolor auta. zresztą, po co to całe sapanie, policja jest skompromitowana w każdym aspekcie, głównie intelektualnym i moralnym

  2. Jakby to było takie proste pewnie już dawno by debil siedział.Pewnie monitoring nieczytelny,a tylko zbiegiem okoliczności podobne auto się godzinę później spaliło doszczętnie.Pewnie alko lub narko w krwi kierowca posiadał to uciekł.Z drugiej strony przejście bardzo słabo widoczne a do tego ludzie pewnie ubrani na czarno.Trochę wyobraźni

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj