Kamera zarejestrowała wypadek w Blachowni. Wjechał prosto pod ciężarówkę. WIDEO

10


W piątek przed godziną 16 doszło do zderzenia auta osobowego z ciężarówką na skrzyżowaniu drogi krajowej z ulicą Tuwima.

Więcej: Poważny wypadek w Blachowni. Ciężarówka wjechała w skodę. ZDJĘCIA

Moment zderzenia zarejestrowała kamera w znajdującym się nieopodal serwisie Autopunkt:
 

10 KOMENTARZE

  1. Typowa sytuacja, widziałem podobnych wiele, jeżdżę tam codziennie, „uprzejmy” kierowca przepuszcza auto z przecznicy nie zwracając uwagi na to, że z naprzeciwko coś jedzie. Wiem, jak ciężko jest teraz wyjechać z Tuwima, ale wymaga to naprawdę dużej uwagi i odpowiedzialności i to z obu stron.

    • Żeby z Tuwima wyjechać nie wystarczy uwaga.Potrzebna jest też duża doza odwagi.
      Tam nie wystarczy STOP jak to kiedyś ktoś sobie wykombinował.

    • Skoda wymusiła, tu nie ma się co sprzeczać. Za to z tą widocznością to zaszedłeś już odrobinę za daleko… Jakby była taka dobra to nikt by tam lustra nie montował. Niestety, wysokie ogrodzenia, żywopłoty i tablice reklamowe na płotach sprawiają, że naprawdę musisz stanąć na samej krawędzi ul. Przyjaźni, żeby widzieć cokolwiek, bo wcześniej nie widać prawie nic. Znacznie wygodniej jest z Blachowni wyjeżdżać ulicą Szkolną.

  2. to jest wina Pani Prezydent Miasta. Ilu ludzi musi zostać kalekami albo zabitymi? Wystarczy zmienić system ruchu. Przy okazji pytanie do Wojewody Opolskiego, Jak Pan nazywa się i dlaczego tak bardzo nie lubi Pan Kędzierzyna-Koźla. Dlaczego nie można wybudować obwodnicy Kędzierzyna-Koźla. Dlaczego Pan jest takim zaciekłym wrogiem?

  3. anty_szeryf Tyle tam tysięcy samochodów dziennie się przewija i większość nie ma problemów a kto ma problem z widzeniem by bezpiecznie wyjechać to nawet rower nie powinien być dosiadany ( rower tandem i drugie siodełko )

Skomentuj