Wichura uszkodziła drzewo w centrum, jest kartka „grozi zawaleniem”, ale nie wiadomo, kto ją powiesił

5

Drzewo na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego i ulicy Pionierów po wczorajszej wichurze jest przechylone w stronę parkingu. Może stanowić zagrożenie. Mimo że teren został zabezpieczony, póki co do akacji nikt się nie przyznaje.

Wczorajsza wichura uszkodziła wiele drzew, jednym z nich jest duża akacja na skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego i ulicy Pionierów. Drzewo zostało częściowo połamane, gałęzie spadły na zaparkowane samochody, i przechyliło się w stronę parkingu sklepu Netto.

Efekt wczorajszej wichury.

Rano pojawiła się w tym miejscu taśma zabezpieczającą i informacja o zagrożeniu. Zarówno Netto, miasto, powiat nie przyznają się do zabezpieczenia terenu. Już rok temu nasi czytelnicy sygnalizowali, że drzewo rozrasta się w niekontrolowany sposób i nie jest pielęgnowane.

Póki co nie wiadomo, kto powinien w odpowiedni sposób przyciąć drzewo, aby już nie stanowiło niebezpieczeństwa. Do tematu wrócimy.

5 KOMENTARZE

  1. ot i europejskie problemy …. dawniej powiesiliby kartkę „drzewo można sobie ściąć na opał” i za dwie godziny byłoby po drzewie. A dzisiaj? media -> urzędy -> sądy -> urzędy -> przetargi …. UM, ABW, CBA…. UE, TESUE, PO, TUSK, DRWAL.

    • Masz jakiegoś pierstolca na punkcie Pisu fraglesie. Chyba się za mocno zaciągnąłeś pierdem przez zwinięty dywan. Jesteśmy w mieście platfus, zwanym miastem możliwości, więc jak masz możliwość, to zjeżdżaj stąd jak najdalej.

Skomentuj