Wiceprezydenci Artur Maruszczak i Wojciech Jagiełło ruszyli w miasto z koszami pełnymi kwiatów

10

W Dzień Kobiet wiceprezydenci Kędzierzyna-Koźla Artur Maruszczak i Wojciech Jagiełło przemierzali ulice miasta z koszami pełnymi kwiatów oraz słodkościami, którymi obdarowywali napotkane mieszkanki.

Męską reprezentację miasta – wiceprezydentom towarzyszył także Michał Kacperczyk z Miejskiego Ośrodka Kultury można było spotkać m.in. na starówce, w miejskim autobusie (tu dołączył także Arkadiusz Deierling z MZK), a także w Śródmieściu Kędzierzyna-Koźla.

10 KOMENTARZE

  1. ślicznie śpiewają Jak we Lwowi nawet bajzel w mieście podobny a tak poza tym czy kupili kwiatuszki za swoje lub czy myśmy za to zapłacili ? może warto to sprawdzić bo jak znam życie w Polszy to urzędnicy takie cosik wrzucają jako koszty reprezentacji lub cosik takiego ?

    • Te kika kwiatków i jakieś tam słodkości, jak piszą, tak Cię zmartwiło z czyjej kasy były.
      A czy równie mocno boli Cię głowa gdy inni rozdają miliardy na przekupstwo przedwyborcze, zamiast przeznaczyć je na rozwój kraju, obronność etc.?

      • WIDZĘ TYPOWE ODPOWIEDZI TROLA URZĘDU MIASTA . W wszystkich wpisach pod niebiosa głosisz chwałę prezytentówej lejdi i jej równie marnej świty . Czyżby praca lub tylko mała główka , przepraszam prędzej makówka

  2. Lans, lans, lans… choć nie mają szans. Te kobiety były bardzo zadowolone jak Artuś z Wojtusiem je zaczepiali na ulicy. Zwłaszcza gdy jechały na rowerze. Gratuluję za epokowy pomysł drodzy prezie.

Skomentuj