Wiceminister Patryk Jaki wsparł akcję Stowarzyszenia Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle

10

Członkowie Stowarzyszenia Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle wraz z kibicami Chemika kolejny rok z rzędu prowadzi akcję „Rodacy Bohaterom”. Właśnie wparł ich wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

W czwartek członkowie stowarzyszenia Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle spotkali się z wiceministrem sprawiedliwości Patrykiem Jakim, by przygotować kolejną partię paczek świątecznych dla naszych rodaków na Kresach. Minister sam zrobił aż 12 paczek, tym samym mocnym akcentem włączył się w trwającą od kilku tygodni akcję. Patryk Jaki podkreślił, że zbiórka pomaga w budowaniu wspólnoty Polaków i dlatego warto się w nią angażować.

W styczniu kilkaset paczek (zbiórka wciąż trwa) stowarzyszenie Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle zawiezie na Białoruś i rozda wśród tamtejszych Polaków. Wielu z nich żyje w niedostatku. Całe przedsięwzięcie organizowane jest wspólnie ze Stowarzyszenie Odra – Niemen.

10 KOMENTARZE

  1. No i dobrze, każdy prawilny członek rządu powinien zrobić CO NAJMNIEJ 20 paczek, mają za co. Ja nie mam i nie zrobię. Stowarzyszenie idźcie do polityków.

  2. A sklep został sprawdzony najpierw, czy nie ma tam osób nieprzychylnych? Jakoś suwerena mało tam i jak się ogląda te zdjęcia to Sadełko i Wadzisz jacyś tacy wystraszeni.

  3. Niedobrze się robi patrząc na to, komu ten rząd daje zielone światło. I wizerunek ministra w portugalskim markecie. Hmmmm…

Skomentuj