Wiadukt na drodze do Azotów jest przedziurawiony na wylot. Starostwo zleca remont

9

Ponownie pojawił się problem w rejonie wiaduktu nad linią kolejową w pasie drogi łączącej Śródmieście z osiedlem Azoty. Rowerzyści i piesi muszą uważać na dziurę, która pojawiła się w asfalcie.

Na skraju jezdni w środkowej części wiaduktu pojawiła się dziura na wylot. O sprawie powiadomili nas o tym czytelnicy, którzy wskazują, że najechanie na wyrwę może spowodować uszkodzenie koła lub niebezpieczną wywrotkę rowerzysty.

Skontaktowaliśmy się ze starostwem powiatowym, z uzyskanych informacji wynika, że naprawa uszkodzonej nawierzchni została uwzględniona w planie remontów cząstkowych, które mają odbyć się pod koniec marca. Do tego czasu ubytek w jezdni został oznakowany i zabezpieczony.

9 KOMENTARZE

  1. Nie rozumiem dlaczego kolej od lat nie potrafi wyremontować tego wiaduktu. Dziura na dziurze w nawierzchni. Jazda slalomem w końcu doprowadzi do tragedi.

  2. Aha,czyli remont cząstkowy.Już nigdy nie doczekamy się nowej nawierzchni na tej drodze,nad wiaduktem.
    Lepiej robić rondo w Koźlu na skrzyżowaniu które jest bez ubytków w drodze i bez korków.

      • Urzekła mnie Twoja historia. Polecam poczytać sobie jakie są rodzaje dróg w Polsce. UM zarządza drogami gminnymi natomiast w artykule jest mowa o drodze powiatowej.

  3. To na most do Blachowni (dojazd do prywatnych firm) znalazł się milion a tu łatanie coś nie tak Masełko! Robicie ścieżki rowerowe gdzie popadnie tylko nie tam gdzie trzeba!

  4. Czego się czepiacie? Przecież to jest naturalna kratka kanalizacyjno-wentylacyjna. Przejmojecie się dziurą a nikt nie zastanawia się jak wygląda przejazd od spodu i kiedy dojdzie do katastrofy budowlanej. A swoją drogą ciekawe jak wygląda remont cząstkowy takiego ubytku betonu w konstrukcji.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj