Weź ulubiony smakołyk i zrób z niego loda. Akcja na zakończenie sezonu w Tuk Tuk Lody Tajskie

0

Pewnie wiele osób słyszało charakterystyczne stukanie przechodząc aleją Jana Pawła II. To dźwięk łopatek używanych przy produkcji lodów tajskich, które będą dostępne w Kędzierzynie-Koźlu już tylko do 1 października. O tym, czy popularne Tuk Tuki powrócą, o najchętniej wybieranych smakach i o tym, dlaczego lody tajskie są inne niż wszystkie, opowiada Alan Kantor, właściciel firmy. 

– Szykujecie akcję specjalną dla mieszkańców Kędzierzyna-Koźla w najbliższy weekend?

– Zgadza się, w sobotę i w niedzielę 8-9 września każdy może złożyć u nas wyjątkowe zamówienie. Akcja polega na tym, że tylko w ciągu tych dwóch dni można do nas przynieść swój ulubiony smakołyk, na bazie którego powstaną lody. Zapraszamy więc, żeby zabrać swój ulubiony cukierek, batonik albo owoc, a my z niego przygotujemy prawdziwe tajskie lody w cenie tylko 7 zł za porcję. To naprawdę wyjątkowa okazja, żeby skorzystać z naszej oferty oraz ukłon w stronę dzieci, które uwielbiają nasze lody. Chcieliśmy także w ten sposób podziękować mieszkańcom za miłe przyjęcie naszej firmy na rynku i za powoli kończący się sezon.

– Czym wyróżniają się wasze lody i dlaczego są inne niż wszystkie?

– Sam sposób, w jaki powstają lody, jest bardzo wyjątkowy. Nie nakładamy lodów gałką z lodówki ani nie wciskamy guzika w automacie. Lody tajskie powstają w obecności klienta i na jego oczach. Nasze lody wyróżnia także możliwość samodzielnego komponowania unikalnych i ciekawych smaków. Możemy wybrać tylko jeden składnik lub połączyć kilka, tworząc za każdym razem nowe własne lodowe kompozycje. Niewątpliwie możliwość zobaczenia, jak powstają lodowe przysmaki, jest bardzo ciekawa w szczególności dla dzieci, które zawsze z wielkim zainteresowaniem i niedowierzaniem obserwują, gdy z ulubionego cukierka czy batonika w ciągu kilku minut powstają lody.

– Jakie lody są najczęściej wybierane przez klientów? Czy są jakieś najlepsze połączenia?

– Co prawda sprawdzonych i godnych polecenia zestawów jest sporo, to jednak zachęcamy, aby klienci eksperymentowali i sami próbowali szukać tych właściwych połączeń. Wśród najczęściej wybieranych są smaki takie jak nutella i banan, oreo i truskawka czy malina z bananem.

– Jest też i drugi wymiar działań, które wyróżniają was od konkurencji?

– Można tak to ująć. Stawiamy mocno na budowę i rozpoznawalność naszej marki. Dlatego też leżaki czy kubeczki, w których podawane są lody, są specjalnie zamawiane i posiadają nasze logo. Mamy kartę stałego klienta, w ramach której co piąte zamówienie otrzymuje się porcję lodów gratis. Myślę też, że wyróżnia nas także to, że robimy całą masę konkursów dla mieszkańców i tak też było w tym roku. Tylko podczas wakacji zrobiliśmy kilkanaście akcji, w których można było wygrać zaproszenia na darmowe lody. Lody kojarzą się z uśmiechem, endorfinami, szczęściem, a my lubimy się nim dzielić z innymi.
– Najważniejsze pytanie dotyczy jednak tego, czy w przyszłym roku też będziecie mieli otwarte?

– Naprawdę nie spodziewaliśmy się aż tak pozytywnego odbioru naszej firmy i dużej liczby klientów i dlatego mogę już teraz uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że na pewno do wrócimy do Kędzierzyna-Koźla Oprócz tego cały czas się rozwijamy i otwieramy kolejne punkty, które znajdziecie m.in. w Nysie i w Opolu. Obecnie kończymy sezon, jeśli nic się nie zmieni, działamy do 1 października. Warto śledzić nasz profil na Facebooku. Na pewno znajdzie się tam dokładna informacja, do kiedy będziemy mieli otwarte i w jakim terminie znowu rozpoczniemy pracę w 2019 roku.

Zapraszamy serdecznie:

Tuk Tuk Lody Tajskie
Aleja Jana Pawła II 12a
Godziny otwarcia:
Poniedziałek-Niedziela 11-19

Facebook

Materiał promocyjny