Weź udział w zabawie lub odwiedź Blood Burgera w halloweenowym przebraniu i zjedz burgera za darmo

3

Firma Blood Burger oferująca przepyszne burgery, po raz drugi organizuje wyjątkową akcję promocyjną z okazji zbliżającego się Halloween.

Wszyscy czytelnicy portalu KK24.pl mogą wziąć udział w zabawie, w której do zgarnięcia jest aż 6 darmowych burgerów. Aby zgarnąć jeden z nich, wystarczy do poniedziałku 4 listopada spełnić warunki opisane w poście na Facebooku: KLIKNIJ I WEJDŹ

Oprócz tego, w czwartek 31 października miejcie się na baczności, ponieważ w okolicy popularnego foodtrucka mieszczącego się przy ul. Kozielskiej 46, pojawi się cała masa potworów, wampirów, wróżek i duchów. Dlaczego?

Każdy, kto odwiedzi tego dnia firmę Blood Burger w pełnym halloweenowym przebraniu, otrzyma za darmo dowolnie wybranego przez siebie promocyjnego burgera. Oprócz dobrej „wyżerki” szykuje się więc też niezła zabawa.

W zeszłym roku akcja cieszyła się bardzo dużym powodzeniem a punkt przy Kozielskiej odwiedziła ponad setka przebierańców. Pojawiło się sporo przebranych dorosłych, ale też i dzieci, które organizatorzy zapraszają również w tym roku.

Niektórych klientów naprawdę ostatnio poniosła fantazja. W pamięci zapisała się mi jedna osoba, która w środku dnia maszerowała do nas przez miasto w stroju ogromnego dinozaura. Mamy nadzieję, że w najbliższy czwartek klienci będą równie kreatywni co rok temu – opowiada z uśmiechem Daniel Barteczko, pomysłodawca akcji i właściciel firmy Blood Burger.

Blood Burger
Ul. Kozielska 46
Kędzierzyn-Koźle
Tel. 507117066                                                                        www.facebook.com/bloodburger

Godziny otwarcia:
Poniedziałek – czwartek: 12:30- 21:00
Piątek-Sobota: 12:00-22:00
Niedziela: 12:30-21:00

Materiał promocyjny

3 KOMENTARZE

Skomentuj