Wernisaż fotografii artystycznej uczniów Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja. Niezwykłe zdjęcia młodych twórców

5

Fotografia pełna emocji, czyli sztuka łapania chwili w obiektywie młodych ludzi.  W Galerii Sztuk Wszelakich Domu Kultury „Chemik” odbył się wernisaż uczniów Zespołu Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja w Sławięcicach.

Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Reja realizuje fotograficzny projekt „Sztuka blisko nas” w wykonaniu uczniów klas technik fotografii i multimediów. Dotychczas w ramach projektu prace pojawiły się na ścianach kilku kawiarni w naszym mieście.

W piątkowy wieczór w Galerii Sztuk Wszelakich Domu Kultury „Chemik” odbył się wernisaż wystawy prezentującej prace uczniów.

Mieliśmy ogromną przyjemność gościć rodziny oraz bliskich naszych uczniów. Była to doskonała okazja, by spotkać się, porozmawiać, a przede wszystkim wspólnie podziwiać dzieła młodych artystów. Najbardziej wzruszającą chwilą okazały się wystąpienia młodzieży, która opowiadała o swoich pracach, inspiracjach, pasjach. Tytuł wystawy „W głąb siebie” zobowiązywał. Nie zawsze jest łatwo zaprezentować własne prace, pozwolić na wkroczenie do swojego często bardzo prywatnego świata. Gratulujemy młodym twórcom pomysłów, dojrzałości i odwagi – mówi Agnieszka Majewska, prowadząca projekt.

Wystawa, którą do końca marca można oglądać w Galerii Sztuk Wszelakich oraz w holu Miejskiego Ośrodka Kultury „Chemik”, w kwietniu pojawi się na kozielskim rynku.

5 KOMENTARZE

  1. Zdjęcia bliskie ideału,dziewczyny bardzo ładne i miłe.Tylko pielęgnować pasję i się rozwijać.
    Nie słuchać złośliwych krytyków i do przodu.
    Pozdrawiam.

Skomentuj

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj