Weekend pod znakiem Dnia Dziecka w kinie Helios

0

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka kino Helios w Odrzańskich Ogrodach przygotowało rozmaite atrakcje i specjalne pokazy dla najmłodszych widzów.

W trakcie Weekendu Dnia Dziecka przygotowaliśmy masę atrakcji w holu kina oraz liczne konkursy dla młodych widzów, przed wybranymi seansami. Proponujemy różnorodne propozycje filmowe dla każdego:

  • „Disney Junior w kinie” (seanse z konkursami i nagrodami – sobota i niedziela 11:00) to specjalne pokazy realizowane po raz pierwszy w Polsce tylko w kinach Helios ! Na dzieci czekają ulubieni bohaterowie z seriali Disney Junior oraz cała masa atrakcji, m.in.: Miki jako interaktywny prowadzący zaprosi dzieci do wspólnej zabawy i tańczenia, a ponadto premierowe, nieemitowane wcześniej odcinki seriali „Miki i raźni rajdowcy” oraz „Jej Wysokość Zosia”, nie zabraknie także „Lwiej Straży”.
  • Odkryjemy największą tajemnicę w historii Smerfów. „Smerfy. Poszukiwacze zaginionej wioski” (seanse z konkursami i nagrodami – sobota i niedziela 11:30, 13:30) wyruszą z nami w pełną przygód wyprawę do zakazanego lasu. Pokazy premierowe!
  • Zapraszamy także na specjalne wydanie Filmowych Poranków z rodziną Treflików, sezon 2, cz. 2 (seans z konkursami i nagrodami niedziela 10:30).
  • Nie zabraknie również atrakcji dla młodzieży: na fascynującą przygodę i rejs po morzach i oceanach zaproszą „Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara” (seanse z konkursami i nagrodami – sobota i niedziela 15:30). Przekonacie się, czy tym razem szczęście będzie sprzyjało kapitanowi Jackowi Sparrowowi? Pokazy premierowe!

W holu kina razem z naszymi partnerami organizujemy:

Sobota 27 maja w godzinach 10:30- 15:30Kącik artystyczny – Dream Team – animacje eventowe –  malowanie twarzy, gry i zabawy integracyjne, balonowe kreacje, pokazy żonglerki, mikro iluzje, konkursy z nagrodami

Niedziela 28 maja w godzinach 10:00 – 15.30 – zabawy, pokazy – klub sportowy RTS Odra. Przed seansami do wspólnej zabawy na sali kinowej zaprosi wszystkie dzieciaki klub sportowy RTS Odra. Każdy maluch będzie mógł spróbować swoich sił w przeróżnych grach i zabawach z piłką i poczuć się jak prawdziwy zawodnik!

W godzinach 10.00 – 12.00 – Kącik artystyczny – Agencja Artystyczno – Eventowa BAILANDO – malowanie twarzy, kolorowanki, wydzieranki, skręcanie baloników i tworzenie różnych postaci, gry, zabawy, konkursy z nagrodami,

Mnóstwo prezentów oraz nagród również od lokalnych partnerów:

  • Bilety dla dzieci na całoroczną Zjeżdżalnie Grawitacyjną Alpin Coaster
  • Rodzinne zaproszenia do Parku Miniatur Olszowa

Odwiedź nasze kino i baw się razem z nami! Zapraszamy!

Skomentuj