Według zgłoszenia miał się palić cały budynek. Interwencja służb na osiedlu Kuźniczka

5

W środę około godz. 15.30 strażacy zostali zawiadomieni o pożarze budynku na osiedlu Kuźniczka. 

Według zgłoszenia przy ulicy Platanowej mógł się palić cały budynek. Na miejsce skierowano liczne zastępy straży pożarnej oraz policję. Po rozpoznaniu okazało się że doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym. Strażacy ugasili ogień oraz przystąpili do ugaszenia przewodu kominowego. W zdarzeniu nikt nie został ranny.

5 KOMENTARZE

  1. Tak się dzieje jak się kominiarza nie wpuszcza na dach do czyszczenia komina,ale tam mieszka elyta K-K i kominarz jest tam na dachu nie mile widzany.

    • wymień mi tych eliciarzy azotowych pls…
      elita pali węglem, że nie da się przejść, ubranie śmierdzi jeszcze tydzień

  2. Ty blokersie wpuszczaj do swojego m2 do kominka sztucznego na balkonie, baranie, ty jesteś elytą….. zapierdalaj kompleksie typowy, to będziesz miał dom. Za pincet nie kupisz!

  3. Dlaczego w czasie interwencji i robienia zdjęć nie pokazują co robią,tylko pokaz wozów bojowych z wszystkich możliwych stron, strasznie interesujące fotoreportaże szczególnie te po zmroku co żal im zapalić halogeny by wyszło że jest ich za dużo i nic nie robią?

  4. „Jerzy”tak się składa że ja mieszkam obok tej elyty,ale kominiarz na moim dachu jest mile widziany dwa razy do roku,i jeszcze sadze nie zapały się w kominie.A że sadze się zapaliły w kominie,to znaczy że tam „grubo”pali się węglem.A tyle mówi się o smogu…

Skomentuj